Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az egyik sógornőm,mit...

Hans Pötterman kérdése:

Utál az egyik sógornőm,mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Párom (N) amióta hozzám költözött,azaz messzebb került a családjától(gondolom emiatt),a húga érezhetően nem kedvel. Értem én hogy ez egy új helyzet volt az életükben,de nem kellene már elfogani,felnőni hozzá? Az az igazság, hogy kezdek belefáradni így 5 év után,hogy én csak próbálkozom vele jóba lenni ,de mind hiába. Próbáltam beszélni erről vele,de sose ismeri be,csak hallgat. Párom nem beszélt erről vele soha,ő elfogultan csak mentegeti,adjak neki időt. Úgy érzem adtam eleget,de azt is tudom,ha mostantól nem foglalkozok vele egyáltalán, akkor azért leszek a szemét.

Bánt ez a dolog mert tényleg így van,rosszul esik, de már egyre kevésbé tud érdekelni, meguntam.



2022. nov. 29. 18:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne erdekeljen, ne menj hozzajuk es kesz. Nem kozelezo

Ha meg a parod is elkezdi ezt az agymenest akkor nincs jovoje a dolognak

2022. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagymamám tanított nekem annak idején egy versikét, ami megadja a megfelelő hozzáállást az ilyen helyzetekhez, javaslom megszívlelni:


"Aki engem nem szeret,

Nyalja ki a seggemet." 💕

2022. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

A fene se érti, mért akarsz mindenáron jóban lenni vele! Ő utál. Vagyis neki esze ágában sincs jóban lenni veled. Akkor te mért töröd össze magad ennek érdekében?

"azt is tudom,ha mostantól nem foglalkozok vele egyáltalán, akkor azért leszek a szemét." Ilyet neked nem mondott senki, ezt te találod ki, mert rettenetesen nincs önbizalmad. Pont az ellenkezője igaz: alig várják már, hogy végre ne akarjál vele barátkozni, helyette békén hagyd.

2022. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem kellett volna a fagyasztólábában összekeverni a húsokat meg a csontokat és akkor nem utálna!
2022. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3

"Ilyet neked nem mondott senki, ezt te találod ki, mert rettenetesen nincs önbizalmad. "


Ezzel mellé lőttél, asszony rendszeresen bäsztat vele,hogy miért vagyunk ennyi év után is egymásnak 2 full idegen. Ők amúgy ilyen mindenkit szerető nagyon összetartó brigád, legalábbis ezt állítják .



Nem szoktam külön őt látogatni, évek óta nem jártam náluk.

Nekem igazából ezzel az orbitális igazságtalansággal van bajom. Semmi okot nem adtam arra, hogy a legtöbb nagyobb családi összejövetelen látványosan szemétkedjen velem. Mint pl legutóbb, voltunk úgy 10-en, ő lépett le legelőször, szépen elköszönt külön mindenkitől,nekem hátat fordított.

És ez csak 1 apróság a sok közül.


Viszont! Azt mondanom se kell, amikor vmi segítség kell ,olyankor nincs velem baja...

2022. nov. 29. 19:27
 6/22 A kérdező kommentje:

#2

Nagymamád egy bölcs asszony,ezt a tanítását megjegyzem én is!😊

2022. nov. 29. 19:28
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerelmes beléd a kis sógornő :D

Ez meg sem fordult a fejedben?

2022. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

"nem kellene már elfogani,felnőni hozzá?"

Egyáltalán hány éves? Biztos, hogy elvárható már tőle, hogy felnőtt ember módjára viselkedjen?

2022. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mért téged "bäsztat" az asszony a "full idegenség" miatt, ha te mindent elkövetsz? Miközben a testvérére azt mondja, hogy adjál neki időt? Ez így nem gömbölyű!
2022. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

#8

Szerintem ebben a helyzetben már 15 évesen is elvárható a normális viselkedés.


Kérdező, innen úgy tűnik, mégsem beszélsz az érintettekkel elég világosan. A feleséged cseszeget, hogy miért vagytok még mindig full idegenek? Ha elmondtad neki, akkor mit nem ért? Ha a sógornőd csak hallgat, akkor mondd meg neki, hogy részedről eleget kezdeményeztél, nem tudod mi baja, mert nem mondja meg, ezzel így nem tudsz mihez kezdeni. Ha akar valami jobb viszonyt köztetek, akkor mostmár lépjen ő, te részedről feladod. Ha pedig ilyen marad, akkor te sem fogsz megszakadni, hogy a szarért cserébe legyél kedves, mert unod a balekszerepet.

Vagy fogd a két hölgyet, ha már ők nem beszélnek a dologról egymással, ültesd őket magad köré, és beszélj róla te, mondj el mindent, vond ott is kérdőre a sógornődet, hátha megszólal. Szintén biztosítsd őket róla, hogy unod annak nyújtogatni a békejobbodat, aki cserébe folyton a kezedre köp, úgyhogy befejezted, hogy itt csak te tepersz. Mostmár kezdjenek ők a helyzettel, amit akarnak, te leszarod. Ha valaki végre felnőtt módjára szeretne veled beszélni, azt szeretettel várod.


32N

2022. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!