Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen diplomás apáról? A fiának --, mikor az meglátogatja a szüleit és kocsival megy oda -- ahogy meglátja az ablakból, már bontja a sörösüveget, hogy igyon a fia. "mert egy üveg sör nem árt"

Figyelt kérdés

A fia egyébként is depressziós, mivel az ő kamasz fiát elütötte egy autó, és belehalt.

Hogy meri az "okos" apja vezetés közben a fiát itatni sörrel - na persze a fia miért issza meg --ezt még én is kérdezem.


2010. szept. 30. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat ne haragudj, ha a fia megissza a sort, akkor o sem kulonb az apjanal.
2010. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Akinek egy sor megart az meg nem ferfi.
2010. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

A rendőrségnél dolgozik a párom, mint helyszínelő. Sok baleset kezdődik egy üveg sörrel.

Az előttem lévő válaszoló annyira képes magára, és másokra vigyázni, mint egy fejetlen birka.

2010. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ mennyi időt tölt az édesapjánál. Ha annyi ideig ott van, ameddig az alkohol "kimegy" belőle, akkor valóban nem gond, de ha vezet ittasan, az már gond. Külföldön ez megengedett, itthon nem. Viszont ha jól értelmezem a fia bőven felnőtt ember, tehát nyugodtan mondhatná, hogy nem kéri a sört, vagy kérhetne üdítőt. Az pedig hogy diplomás-e vagy sem, csak egyszerű szőrszálhasogatás és annak a feszegetése, hogy a diplomások biztos rosszabbak a szakmunkásoknál, ez pedig egy örök, hülye és meddő vita.
2010. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A "diplomás" - t csak azért hangoztattam, mert ő néz minden embert bunkónak, akinek nincs diplomája. Nem érti , hogy az emberséget nem a diplomával osztják!

Abban igazat adok, hogy felnőtt létére miért fogadja el a fia, mikor csak kb fél órát van ott,- szinte naponta -.

De milyen apa az, aki már kibontott sörös üveggel várja az ajtóban, mikor tudja h nem marad sokáig. Én bármilyen vendégemnél megkérdezem, hogy ki vezet majd hazafelé ---az nem kap alkoholos italt. Nem csak a gyerekemnél!!!

2010. szept. 30. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:
De te ki vagy ebben a sztoriban, hogy ennyire tudod, hogy ok mit csinalnak? A szomszed neni?
2010. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ítélkezni. Kivéve, ha te vagy a rendőr.
2010. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak nagyobb gondod ne legyen az eletben, szanlak!
2010. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

gondolj már a dolgok mögé egy picikét. Apád vár valamivel! K*rvára mindegy az, hogy most mivel, lényeg nem üres kézzel, és h vár!

Hány ezer családban még a töredékére sem lennének hajlandóak...

2010. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a "szomszéd néni " vagyok, hanem a másik nagymama, akinek meghalt egy autós miatt a 17 éves unokája. Úgy hogy szánhatsz --- van ennél nagyobb bajom is. A plusz bajom, hogy a vőm az italhoz menekült, és ahelyett, hogy az apja beszélgetne vele és próbálná megbeszélni vele, hogy nem ez a megoldás, ettől nem lesz semmi jobb, ehelyett még ő kínálja!!!

Gondoltam, hogy olyan válaszokat kapok, akik ezt a megoldást szintén elítélik, na de nem!! Ezek szerint köztetek is van olyan, aki nem ítéli el, ha valaki "csak" egy sör után ül autóba, mint aki elütötte az unokámat!!!

2010. okt. 1. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!