Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád egy kapcsolatról,...

Ha tudnád egy kapcsolatról, hogy elnyomott felkent benne van a testvéred, meddig nyujtod a kezed?

Figyelt kérdés

Elég gáz Palija van, nem tiszteli, és Sötétnek hívja a háta mogott...emellett azt mondja, hogy a testvérem súlyos önértékelési problémákkal küzd. O meg narcikent, kihasználja őt érzelmileg. Nem akar saját gyereket a meglévő mellé, mert az már elköteleződés. Ott sem lakik igazából, kell neki egy B terv, ha úgy alakulna.


Egyértelmű, hogy nem jó nekik h együtt vannak. Mégis rahagyni... Nagyon nehéz.

Aki volt már hasonló helyzetben, mennyire/mikor avatkozott bele mások életébe?


Azt vallom h a szív vezessen, és most mégis titeket kérdezlek, mert talán elfogult vagyok és nagy bennem a félsz, h csak meg jobban megkeserítem kapcsolatukat ha beleavatkozom csak egy gondattal is...akkor végképp előfordulhat tőlem... Azt érzem ok így egy darabig együtt maradnak.


Köszönöm annak, aki válaszol



#védelem #alárendelés #Beledszolni #Nárcisztikus ferfi
2023. jan. 24. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem sok értelme van.


Az mindenesetre nem jó, ha egy nő otthonról rossz mintát hozott. Tánogatnod kell, rámutatni, hogy nem egyenlő a viszony.

2023. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Vagy nem kell beleavatkozni.
2023. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Én elmondanám, hogy heló Jucika, a párod ezeket meg ezeket mondja a hátad mögött, szerintem meg kéne gondolnod, hogy valóban megérdemel-e téged.

A döntést pedig rá hagynám. Ha az adott kapcsolatban akar maradni, nyilván nem lehet erőszakkal megakadályozni ebben, viszont tanácsod adhatsz, elmondhatod a véleményed. A többi már őrajta múlik.

2023. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki eddig írt!


Kedves 3# .... Kicsit tartok attól a Palitol... Nem biztos hogy szorosabb a kapcsolatom a testvéremmel, mint neki.

De... Hiába konfliktusos, valószínűleg ez lenne a megoldás, mert nézni is rossz, amit művelnek... Ezt csak a vak nem latja

2023. jan. 24. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Pali a neve amúgy, hogy mindig nagybetűvel írod? :D
2023. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) a helyesíró írja nagyra:)
2023. jan. 24. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet pofázni mások életébe, csak teljesen felesleges. rossz pillanataiban igazat fog adni neked, csak aztán kibékülnek, és te leszel a világ legszemetebb embere. Sötétnek hívja a húgod? Az is.
2023. jan. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Magánügye. Ha segitseget kér, akkor segítek.
2023. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Semeddig, ugyanis az ilyenek akkor sem változtatnak, ha bántják őket.


Nem érdekel, nem vagyok senki megmentője. Ha beszélgetni akar jöhet, ha végre szakít, jöhet, meghallgatom, szállást is kap átmenetileg, és ennyi.


A húgod sötét, amiért vele van. Fogadd el, és ne szólj bele az életükbe, mert ebből te jössz ki szrul.

2023. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a „felkent” szót nem értettem elsőre, ő ebben a kapcsolatban a Messiás, vagy mi? :D
2023. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!