Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám beteg, viszont én...

Édesapám beteg, viszont én küldön kaptam állás, nem akarja hogy menjek, azt mondta itt keressek állát, de azt már levan beszélve, fogalmam nincs hogy mit csináljak Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 07:04
A kérdező szavazást indított:
Betegség
Külföld
Édesapám
Munka
69 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy beteg? Rajtad kívül nincs családja, nincs aki gondoskodjon róla?
2023. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Milyen beteg? Jelenleg együtt laktok?

Az állás valami egyszerűbb munka vagy életed nagy lehetősége?

2023. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Rákos

Áprilisba derül ki mennyi van neki hátra

De anya még itt van neki

2023. febr. 13. 07:49
 4/39 anonim ***** válasza:
79%
Ezen megint jót lehet vitázni majd. Én nem mennék, te meg csinálj, amit akarsz.
2023. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Mit mond, könnyebben gyógyul ha téged visszahúz?
2023. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Áprilisba derül ki mennyi van neki hátra


Na, azért ezt hadd ne vegyem komolyan.

2023. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
44%

Na most vszl. nem most derült ki, hogy milyen beteg és itt lehet-e hagyni. Ezzel kalkulálni kellett volna és együtt megbeszélni az élethelyzetet. Nálam pl. anyum mozgáskorlátozott és rendkívül beteg a szeme is, felügyeletre szorul. Az életemben az a keresztem, hogy vele vagy legalábbis közelben maradjak. Tehát tudom, hogy mit tervezhetek és mit nem. Sajnos nem tud eszembe jutni messzire vagy külföldre költözni. Bár vidéki nagyvárosba vagy nagyváros melletti faluba szívesen költöznék, de így kizárt. (Budapestiek vagyunk.) Neki már nagy nyűg lenne költözni. Igazából jól elvagyunk és enyém a lakás nagyobb része, így semmi problémám nincs ezzel és elfogadtam a helyzetet. Bár sokáig szívtam álláskereséssel, de most - pénz kivételével - jó munkám van.


34/F

2023. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Nem akarja hogy kimenejek mert ha szükséges van rám nem leszek közel, neg mondja hogy jólvan akkor már a gyógyszert se szedi megakar halni, keressek itt állást

Mondom kerestem de itt nincs és nem vagyok olyan aki munka nélkül van több ideig és mondja mi van akkor ha 2 hónapokig munka nélkül vagyok, mondom nem akarok mikor tudom hogy lenne attól függetlenül hogy nem itt

2023. febr. 13. 08:24
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván fél, ez teljesen érthető. De az ilyen piti lelki terrornak nem kell felülni. Mond meg, hogy nem a holdra mész, ha úgy van, akkor haza tudsz jönni bármikor. Addig is kint több pénzt tudsz keresni, hogy ha szüksége lesz ápolóra, kezelésre, akkor tudsz majd neki segíteni.
2023. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
57%

9, azért ez ennyire nem fekete meg fehér.

Anno a barátnőm anyukája mondta, hogy á, menjen csak, ők meglesznek itthon nélküle is. Aztán egyedül halt meg anyuka is (kórházban), apuka is (szoc otthonban). A barátnőm két évig küzdött a lelkiismeretfurdalással, hogy nem volt mellettük, majd két éve a vonat alá feküdt.

Nagyon nehéz ebben a kérdésben tanácsot adni, max tapasztalatokat mondhatunk, mert nagyon nem vagyunk egyformák.

2023. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!