Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj "hagynom" hogy a...

Muszáj "hagynom" hogy a gyerekem lássa a részeges locsolkodós hagyományt?

Figyelt kérdés

Utálom hogy a párom családjában ez a s€ggrészegség zajlik minden áldott húsvetkor. Most a párom elvinné az 1 évest is locsolkodni, hátha kap egy két húsvéti ajándékot. Én ezt nem szeretném megengedni.

Tavaly husvétkor az egyik testvere összehányta magát, a másik pedig részegen elterült az udvaron. Nem tudom most hogy tervezik, de én ezt nem szeretném. Szerintem borzasztó ez az egész.

Most úgy vagyok vele hogy nem fogom elengedni a gyereket, menjen el ő egyedül locsolkodni, vagy a testvéreivel vagy akivel akar. De a gyereket hagyja ki ebből a rossz példából. Egyébként ő vezetett.

A család másik része elég szabados, ott nem probléma a s€ggrészegség..



2023. ápr. 7. 16:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem mész te is a pároddal ? Hiszen egy család vagytok. Vagy ő is maradjon veletek és a babával.
2023. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem muszáj. Más kérdés, hogy a férjed mit gondol erről, és hogy miért házasodtatok össze, ha ekkora az ellentét a világnézetben.
2023. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Cool story, bro'
2023. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Az egy éves pont nem ért semmit az egészből. Még ké három évig tök fölöslege erre marhaságra hurcolni. A párod a gyerek mögé bújva akarja pénzzel megvágni a rokonokat?
2023. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy muszáj, sőt, szerintem is jól teszed ha nem engeded ilyen közegbe a gyereket. Mondjuk minek kell ilyen palinak szülni...
2023. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne engedd. Engedély kell a megtiltásához neked? Megadom. Mondjuk, jól beválasztottál ebbe a férjbe is! Utolsó utáni gondolatom se lenne hányásig lealkoholizálódó család sarjához menni, aki potyaleső. Sokáig nem fogod tudni megvédeni a gyerekedet ettől a mucsai primitívségtől!
2023. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Hol élsz? Ittenfelé már senki se megy sehová, csak menekül otthonról nehogy valaki megbüdösítse.
2023. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

6, hát eddig az ilyen csodás ünnepelyekre nem jártam, így úgy gondoltam hogy megkímélem magamat idén is, vagyis inkább magunkat.

2023. ápr. 7. 17:38
 9/28 A kérdező kommentje:
7, én is a dédiékhez készülök a kicsivel :)
2023. ápr. 7. 17:41
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is megtudják ajándékozni a gyereket,ha éppen nem viszi az apja. Az hogy bevannak rúgva,még veszélyes is lehet a gyereket oda vinni,ha nincs ott az anyukája
2023. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!