Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most olyanokat szeretnék...

Most olyanokat szeretnék kérdezni hogy akiknek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel ti hogy bírjátok velük? Esetleg ha elköltöztetek milyen taktikákkal bírtátok ki?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem tartom velük a kapcsolatot, úgy.


Érettségi után elkezdtem inkább sz*r helyeken dolgozni (emellett tanultam), csak egy szobát béreltem, keveset ettem, diákhitelt vettem fel, ha kellett.


Ha elköltözöl, és vállalod a kockázatot, hogy nincs hova visszamenned, akkor nem kell semmit kibírnod.

2023. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne bármit kibírnom? Elköltöztem, ennyi :)
2023. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom csak én még fiatal vagyok és nem tudok magamnak albérletet keresni mert nincs hol dolgoznom.
2023. máj. 5. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Iskola után könyvtárba mentem, és ott tanultam, zárásig.

Gyakorlatilag aludni mentem haza.

Dupla előny: tanultam is (fel is vettek egyetemre), otthon se voltam.

2023. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik annyira rosszban vannak ugy is költöznek amint tehetik.
2023. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen de arra készülj fel ha a nevelésedet is elcs...-k akkor magányos is leszel és még mentálisan is megviselhet.

Minél hamarabb lépj.

2023. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pocsék szar volt a kapcsolatom velük, de maradtam. Még szarabb lett, végül eljöttem, elég későn, 25 voltam már (ahhoz képest írom, hogy későn, hogy pocsék volt a kapcsolat).

Utána minimálisra vettem a kapcsolatot, kétszer találkoztunk egy évben (az is sok volt így utólag). Apám már nem él, anyámmal elég évi egyszer is. Már öreg, most volt kórházban, de nem dobtam el mindent a kezemből, hogy rohanjak, elpátyolgatta a testvére.

2023. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt álltalános iskolába tanárok mellém álltak,kollégista lettem elég messze,szünetekben jártamhaza. Tanultam hétvégén is szociális segély ösztöndij,nem függtem tőlük,egyetem korrepetáltam diákokat,tanároknak segitettem. Aztán diploma után kicsit rosszabb lett,albérlet jobb munkahely utáni rohangálás. De idővel minden rendben lett,35-éves vagyok nős3-gyerek családi ház,2-autó. Egyetem után úgy összevesztünk,azóta nem is voltam otthon feleségem családja gyerekeim nem is ismerik szüleimet testvéreimet. Nem is fogom őket bemutatni nekik,pár éve levelet irtak,hogy szeretnék rendezni a helyzetet. Megirtam nekik én már rendeztem mindent önerőből nem akarom,hogy ujra kezdődjön minden. Hagyanak békén bennünket,erősködtek most majd más lessz,nem engedtem jogász barátom intézkedett,levélben tájékoztatta őket,hogy ennyi ne keressenek mert annak jogi következményei lesznek. Azóta nem kerestek,hál istennek!
2023. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Keveset voltam otthon. Ennyi.

Apámmal mèg ma sem rózsás a helyzetem.

De mivel már csak ő èl ezèrt nèha beszèlgetek vele főkènt telefonon. 35 ève elvált Anyámtól ,de mèg mindíg ott van leragadva valahol 1990-ben. Tiszta depresszió.

Próbáltam már mindent ,semmit nem lehet kezdeni vele. Most hogy öregember meg mèg rosszabb.


Èn úgy kezdtem neki hogy munkát vállaltam a mellettünk lèvő nagyvárosban ès a rokonomnál haveromnál vagy kèsőbb barátnőmnèl laktam.

2023. máj. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem, amíg otthon éltem, inkább bevállaltam minden plusz dolgot a suliban, csak minél később érjek haza, a hétvégéken a másik lakásban voltam, gazolni, festeni, bármilyen munkát megcsináltam, hogy ne legyek otthon.


Kár hogy abban a kevés otthon töltött időben is bőven találtak beszólni-valót :D Soha semmi nem volt jó.


#2

2023. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!