Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van itt hasonló cipőben?

Más is van itt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
A családtagjaim nemigen értik meg hogy nekem szükségem van egyedüllétre hogy jól érezzem magam és nem úgy gondolkodom mint ők. Megszoktam látogatnu a családom messze élő tagjait mert egyrészük fontos számomra, ha nem mennék azért érezném rosszul magam, viszont amikor meglátogatom őket úgy érzem túl sok hatás ér. Áprilisban megyek egy esküvőre is. Rendszerint felveszem a normalitás álarcát és teszem ami normálisnak számít ilyenkor. A családi beszélgetések fárasztóak, anyámnak nem jó hogy nincs kapcsolata és kb mindig egyedül van, én pedig jól elvagyok így, igazából a gondolkodás béli különbségek okozzák a kellemetlen helyzeteket. 22f
2023. máj. 23. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Örülj amíg van családod.

Becsüld meg őket és ne akarj mást....

A géptől/telefontól távol is bírj ki pár órát.

2023. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
introvertek, autistak igy vannak ezzel altalaban
2023. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.Hát én erősen introvertált és aszociális vagyok, a small talktól a falra mászom, nem szeretek számomra triviális témákról beszélni.
2023. máj. 23. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Most hasznald ki azt hogy veluk tudsz idot tolteni!!!!
2023. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem túl kellemes időtöltés, szerintem ha nem lenne senkim is el lennék valahogy.
2023. máj. 23. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk igy rengetegen.
2023. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!