Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szülőtökre hasonlítotok...

Melyik szülőtökre hasonlítotok inkább?

Figyelt kérdés
Külső tulajdonságokra gondolok(haj,szem,arc,alkat stb).Nemeteket írjátok oda légyszi.

2023. máj. 30. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Arcra apukámra, illetve az anyai nagymamámra. A hajam és a szemem olyan mint anyukámé. Illetve a magasságom is.(anya magas, apa férfiben alacsonyabbnak számít, és én is inkább magasabb vagyok.)Testalkatra inkább az apai nagymamámra.

Lány vagyok.

2023. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Apai nagymamámra
2023. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Mindkettő. Mintha egymásra tették volna a képüket.

Hajszín, sűrűség: mindkettő sötét és sűrű

Szemszín: apa (szürkészöld)

Magasság mindkettő, ugyanolyan magasak, és én is pár cm eltéréssel. Alkat: mindketten normálisan vékonyak, én is.

Arcforma mindkettő, a kettő "egybegyúrva"

2023. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
69%
Apámra, illetve állítólag az ő egyik nővérére akit sosem láttam. Anyám lazán letagadhatna, apám meg le se tudna tagadni. Annyi a különbség, hogy én szőke lettem, míg ő sötét hajú volt, illetve neki nagy az orra, amit nem örököltem szerencsére. Utóbbi 2 dolog az említett nővérnél van meg, köztük ő volt egyedül szőke a 11 gyerekből, az én generációmban meg én vagyok csak.
2023. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Az édesanyámra, illetve az anyai nagyapámra hasonlítok. Az édesapámra egyáltalán nem.

Férfi

2023. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

apumra illetve anyum anyukajara.

Lany vagyok

2023. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nézek ki, mint apám, aki meg úgy, mint a nagyanyám. Persze ő férfiasabb vonásokkal, de tényleg, le sem tagadhatnánk egymást. Bár hozzáteszem, nagyanyám mérföldekkel szebb. Gyönyörű!
2023. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként az apai ági rokonokra. Apám unokatestvére, aki szintén nő. Egyértelműen apai ági hasonlóság, anyukám titkolt bánatára 🙂
2023. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg mindkettőre.Apán szőke volt,kék szemekkel,édesanyám sötétbarna hajú,fekete szemű,én lettem szőkésbarna ,nagyon világos barna szemekkel,arcberendezésem apámra,alkatom átlagos,apám nagyon sovány volt,édesanyám erős testalkatú.Hajam az anyukámé.

37 N

2023. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Is-is, attól függ mit nézünk, szemet, vagy arcot stb.
2023. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!