Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Két tűz között vagyok és még a feleségem is nyaggat. Barát vs sógornő

Figyelt kérdés
A feleségem húga és az én haverom együtt voltak 2 és fél évig. Rajtunk keresztül ismerkedtek meg. Amilyen szépen indult az ő kapcsolatuk, olyan csúnya vége lett, nagyrészt a haverom miatt, mert bár barátnak jó, de én nem lennék a barátnője semmi pénzért se, förtelmes, ahogy viselkedik egy párkapcsolatban. Ezt aláírom. Amióta megvolt a szakítás, megy a dráma folyamatosan, a barátom velem, a sógornőm meg velünk (jobban mondva a nővérével akár lenni). Viszont a sérelmek miatt nem akarnak egymással találkozni, és olyan szintű a feszültség, hogyha csak megemlítem egyik előtt a másikat, akkor már pattan mindenki. Emiatt a nejemmel is rosszban vagyok, többször összerúgtok a port az elmúlt hetekben, és kezdem azt érezni, hogy azt akarja, hogy a húga végett dobjak el egy 8 éves barátságot, ne hívjam ide többet a saját házunkba.
2023. jún. 12. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

"barátnak jó, de én nem lennék a barátnője semmi pénzért se, förtelmes, ahogy viselkedik egy párkapcsolatban"

. Ez sokat elárul rólad.

2023. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

Hat ebben az ugyben nincs igazad.


Teljesen jogos a feleseged igenye, hogy egy mocsok alakkal nem akarja, hogy kapcsolatod legyen. Hiaba jo fej veled, es hiaba nem ertesz vele egyet, de te is irod, hogy o volt a hunyo.


Hasonlo esetben en sem engednem be a baratodat a hazba es ezt sem neznem jo szemmel, hogy tovabbra is baratkoztok

2023. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Nos ha olyankor megy hozzátok, amikor egyedül vagy, menjen. De azt tényleg nem várhatod, hogy a feleséged jópofizzon vele.

Ha fontos a barátság, találkozzatok a havernál, vagy semleges helyen.

2023. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem miért tiltja hogy a házatokba se lépjen be. Gondolom eddig kedvelte, most pedig ugye a húgát védi. Na de ennyi erővel a hugicának se kéne egész nap ott ülni es nyalogatni a sebeit. Menjenek el ők is máshová dumcsikázni, meg ti is máshol találkozzatok. Ne dirigáljon már bele mindenbe. Ha meg emiatt veszekszik, meg eltávolodik tőled, akkor latszik hogy milyen ember..
2023. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Egy ismerősömnél a nő húga és a férje öccse házasodott, majd vált el hamar, mert a srác hűtlenkedett, össze is költözött az új nővel. Na, az volt csak kellemetlen szitu, gondolhatod. De megoldották a dolgot valahogy, amennyire tudom, egyik fél sem folyt bele, de ott a húg sem szaladt panaszkodni, teszem hozzá.

Igazán akkor lett jobb, mikor - elég hamar - a húgnak is lett új pasija.

2023. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom nálad ez hogy van, de nekem a hazastárs az első, utána a spanok.

Nekem nincs sógórom, sógórnőm, de ha páromat a vázolt szitu zavarná, akkor a havernak taka.

El nem tudom képzelni milyen értékes barátság lehet egy olyannal, aki általad is elmondva egy tróger párkapcsolatban.

2023. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarnád hozzátok vinni, ha a feleséged látni se bírja? Menjél te a baráthoz, tiszteld ennyire a feleségedet. A család lenne az első, vagy neked megéri az állandó veszekedés az otthonodban?
2023. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Külön külön jóban lehet mindkettővel elnni csak ne kerüljenek egy légtérbe.
2023. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Találkozol vele máshol.
2023. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ne aggódj, idő kérdése, mikor rúg majd beléd a "haver"! Egyébként meg a) külön -külön hívjátok meg a taxit meg a dóginőt, csak előbbinél a felesegged nincs otthon, b) taliztok nyilvános helyen.
2023. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!