Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki így lenni a...

Szerintetek ciki így lenni a család elött? Te úsztál volna? 17f

Figyelt kérdés

Hétvégi családi nyaralás, az összekészített táska a ruháimmal otthon maradt, amit már csak később vettünk észre.


Irány az első kínai, volt kb 10 perc a zárásig és hétvége. Mindegy milyen csak legyen valami, 2 fehér polo, szörfnadrág, csomag mintás fecskealsó, papucs, törülköző. Kapuzárási pánik alatt a szörfnadrág a próbafülkében maradt 😩


Szerencsére hétvégiházas nyaralóhelyre mentünk saját stéggel távol mindentől, senki nem volt a közelben csak távolabb így csak a családom láthatott.

Csak egy melegítőnadrágom volt amiben nem lehetett úszni, majd a szüleim unszolására a vásárolt alsógatyák (két számmal nagyobb volt) lettek ilyen célra és abban voltam utána is. Viszont öcsém meg nővérem halálra cukkoltak, cikiztek miatta.



2023. júl. 26. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Simán levágtam volna a melegítőnadrág szárát.
2023. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki
2023. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan már, 3 nap alatt elfelejtik. Örüljenek, hogy nem pucéran mentél :D
2023. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Annyit hogy fehér alapon mintás volt és vizesen hátúl kicsit átütött.

Ehhez hasonló:


[link]

2023. júl. 26. 16:20
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki,van pár barátom aki ugyan ebben úszik
2023. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ebbeb semmi szokatlan nincs. Én a kertünkbe simán kimegyek fehérneműben, hiszen egy bikini se takar többet. Nincs különbség, a kukac nem látszott, ennyi a lényeg.
2023. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A családunkban senki nem hord ilyen alsót és én se. A 14 éves öcsém cikizett hogy bugyit hordok mint a lányok, a nővérem is kacagott rajtam, de ennélkül is elég feszélyezve éreztem magam benne.
2023. júl. 26. 17:30
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha a strandon sétálsz benne, első pillantásra ezekről senki nem gondolná, hogy nem fürdőgatya, hanem alsógatya. Aki meg másodszor is rádpillant... nos, az a csaj úgyis meg akar veled ismerkedni :P
2023. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
77%
Apukád nem tudott volna adni úszónadrágot?
2023. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ciki valakit kigúnyolni ebben a helyzetben. Ezt esetleg meg is mondhatod a bunkócskáknak. No meg a szüleidnek, hogy tegyék helyre a két mókamajsztert.
2023. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!