Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcsúnyább, legdurv...

Mi volt a legcsúnyább, legdurvább dolog amit férjetek/párotok a fejetekhez vágott, és megbocsátottátok? Illetve ti mit mondtatok neki ami durva volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hozzám 1 poharat vágott, csak annyit mondtam h kapja be.
2010. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy egyszer miattam lesz öngyilkos. Bár azt mondta csak viccelt. Nagyon rosszul esett, de mindegy, régen volt már.
2010. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta hogy pusztul meg. Ennek lassan öt éve azóta ő lett a férjem.
2010. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűr nyomdafestéket. Egyik sem. Neki sem volt igaza, nekem sem.
2010. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer elküldött a pi.-ba. utána meg közölte, hogy én tehetek mindenről ami rossz az életében (vagy vmi hasonló)

Akkor azt mondtam oké. kalap s kilincs.

PErsze végül megbocsájtottam és soha többé nem fordult elő hasonló, abban az időszakban nagyon zaklatott volt...

2010. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom,nekem is nemrég volt hasonló szép beszédben részem:(

A férjem,elfelejtette letenni a telót miután hívott(nem vettem fel mert nem hallottam a csörgést),és a hangpostán végig tudtam hallgatni milyen szépen anyázik:(

Persze bocsánatot kért,meg mostanában sok az anyagi gondunk és feszültebbek vagyunk.Na de akkor is....

Ugyanakkor kiröhögtem mekkora süsü,hogy igy bukik le:)

2010. okt. 16. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a 7 év alatt soha nem mondott nekem semmi rosszat. velem előfordult már, hogy azt mondtam neki, gondoskodom róla, hogy szenvedjen mellettem... 26/nő
2010. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam neki, hogy átkozom a napot, amikor megismertem. Ő pedig azt mondta nekem, hogy nem érez irántam semmit. Se szerelmet, se szánalmat, se sajnálatot, SEMMIT. Még férj és feleség vagyunk, de már nem sokáig :(
2010. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ó, utolsó nagyon sajnálom:(((

Köszönöm a válaszaitokat.

2010. okt. 16. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!