Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás esetén a közös felügyele...

Válás esetén a közös felügyeleti jog a gyakorlatban hogyan működik? vannak e hátrányai a mindennapokban?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, minden szarhoz kell mindkét szülő aláírása. Ha a külön élő szülő nem együttműködő, akkor k_rva nagy szívás lesz intézni a gyerek bármilyen hivatalos ügyét, iskolákat, igazolványokat, mindent.
2023. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van az első válaszolónak. Elég szívás. Egy személyi igazolvány igénylést sem csinálnak meg apuka nélkül. Hiába az elvált papír.


A gyakorlatban nálunk úgy volt megoldva anno, hogy minden második hétvégét töltöttünk édesapámnál. Gyerekként elég megterhelő volt állandóan 2átköltözni".

Nem tudom ti hogyan szeretnétek megoldani, de mindenképpen a gyerek érdekeit nézzétek, ne a bosszúvágy vezéreljen titeket, mert a gyereken csattan.

-tapasztalat elvált szülők gyerekeként.

2023. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy a volt pároddal tartanod kell a kapcsolatot a gyerek miatt, hiába váltál el tőle. Szerintem épeszű ember ilyet nem ír alá, mert nem azért válik el a párjától, hogy utána ugyanúgy az élete része maradjon.
2023. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 3-as! Ezt akkor kellett volna átgondolni, amikor gyereket vállaltál vele. Örökre az életed része marad.
2023. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 4-es! Ezt az üzenetet mellécímezted! Én nem a kérdező vagyok.
2023. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

ez azt jelenti, hogy a volt pároddal tartanod kell a kapcsolatot a gyerek miatt, hiába váltál el tőle.

nem azért válik el a párjától, hogy utána ugyanúgy az élete része maradjon.


De, neked címeztem.

2023. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezek szerint nem értetted meg, amit írtam.
2023. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nem érted az életet.
2023. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor működik, ha megbeszéli a két fél.
2023. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!