Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meztelennek lenni csladtag...

Meztelennek lenni csladtag előtt? Okes?

Figyelt kérdés
Atoltozni, zuhanyozni stb
2023. szept. 10. 08:47
1 2 3
 1/25 mantis religiosa ***** válasza:
65%
Előfordul a hétköznapokban. Egy fürdőszoba, négy-öt ember, elkerülhetetlen. Nincs ezzel semmi gond. Aki szemérmesebb, megoldja valahogy.
2023. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
58%
Bizonyos kor felett nem oké,akkor is azonos nemű előtt csak.Anya láthatott meztelenül,és fordítva is , ha pl zuhanyoztam,más nem.Ezekre a dolgokra oda kell figyelni egy családban.
2023. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Többféle vélemény létezik erről is. A mi családunkban az a felállás hogy mindenkinek a teste az a saját magánügye és megtiszteljük egymást azzal, hogy megadjuk a privát szféra jogát. Nálunk sosem fordult elő az első válaszoló által felvázolt eset. Mindig mindenki meg tudta oldani ha foglalt volt a fürdő akkor a szobában öltözött át úgy hogy 1 percre becsukta az ajtót. Fürdőszobába sosem mentünk be egymás után. Ha van benn valaki akkor várunk.
2023. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Ja és egy emberekkel teli zsúfolt szobában is át tudok úgy öltözni még függöny nélkül is hogy senki nem látja az intim részeim. Ja és nem véletlen hívják intimnek.
2023. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Ahány ház annyi szokás.

Nálunk pl nem fér bele, máshol természetes.

2023. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
46 éves férfi vagyok. És én mindig is a feleségem előtt öltöztem át. Sőt volt hogy a feleségem előtt fürödtem meg, vagy zuhanyoztam le. Sőt olyan is volt hogy a feleségemmel együtt fürödtem egy fürdőkádban, és egy fürdővízben, méghozzá teljesen meztelenül. Sőt a feleségemnek hagytam hogy meg mossa a nemi szervermet. És nem csinálunk a feleségemmel különösebb problémát. Sőt meztelenül szoktunk aludni is a feleségemmel együtt. Na és egyikünk sem szégyelős a másik előtt.
2023. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2023. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Anyám előtt úgy 10 éves koromig volt okés, utána felérte ésszel, hogy ne nyisson rám stb. Párom előtt simán vagyok meztelen, lakótárssal megoldottuk, csukott ajtó vagy szóltam, hogy most ne jöjjön be, mert öltözöm.
2023. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon korlátozottan előfordulhat ha "köztudott" a családban, hogy nem okoz a többieknek problémát.

Ezt úgy értem, hogy egy fürdő női / férfi zuhanyban, öltözőben is pillanatok része a ruházat nélküli megjelenés.

Nem kell otthon meztelenül flangálni, együtt használni a fürdőt, de azok az életszerű rövid pillanatok nem elitélendőek. Konkrétan a lányom előtt véletlenül sem mutatkoznék pillanatokra sem szándékosan, de a feleségem, fiam előtt átöltözöm, ami még mindig nem tolakodó meztelenkedés csak az élet velejárója. Persze ilyenkor egyikünk se bámul, néz, diszkréten kezeljük.

A feleséggel, partnerrel közös fürdést pedig normálisnak tartom, elő is fordul rendszeresen, de részemről csak zuhanyban ok. Egy kádban, el nem tudnám képzelni.

Ahány ház annyi szokás, nem ítélem el azokat sem akik nyitottabbak ebben a kérdésben.

2023. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha kérdezed, alapvetően nem. Persze előfordulhatnak kivételes esetek, amik semmit sem jelentenek.
2023. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!