Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most egy szar ember vagyok?

Én most egy szar ember vagyok?

Figyelt kérdés

Mert negyven éves férfiként a havi nettó 85ezres fizetésből nem tudok lakást venni és kifizetni egy albérletet. (igen, nem mindenki keres százezreket)

Egykor nekem is volt hitelre közös lakásom, amit a váláskor a bank elvit, mert sem én, sem a volt nejem nem tudta volna megtartani azt.

Azóta, egyedül, esélyem sincs arra, hogy a fizetésemből lakást vegyek.

Dühös vagyok, hogy a nők azért nem látnak bennem társat, mert elvárás, hogy ennyi idősen legyen saját lakásom, házam. (mert a férfinak legyen)

Dühös vagyok, mert lehetőségem sincs az önálló, külön életre, saját otthonra. Pedig nekem sem könnyű ismét szüleimmel együtt élni, főleg azután, hogy meg volt a saját otthonom.

De inkább lakom velük, mint egy lakótárssal.


2010. okt. 17. 11:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos sok nő csak pénzre megy:SDe hidd el találni fogsz olyat aki nem azt helyezi előtérbe:Dsok sikert :D
2010. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy szar ember. De ezt te is tudod.

Nem minden nő gondolkodik így. Ha találkozol azzal, akivel érdemes új kapcsolatba esetleg házasságba belemenni, úgysem innen fogja szemlélni a dolgokat.

Aki csak azt nézi, hogy házad van-e, szerinted szeret?

Ne foglalkozz az ilyen nőkkel. Élj a szüleiddel, támogasd őket.

2010. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Olyan nincs, hogy szar ember.


Most ilyen helyzetben vagy, ezt kell elfogadni. Ha ez témába kerül egy nőnél, nyugodtan megmondhatod, hogy a válás elvitte a házat, de most újabbra gyűjtesz. Nem kell ezt szégyellni, ettől te még teljesen normális ember vagy.

hidd el, nem mindenki ezt nézi....

2010. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy szar ember,csak el vagy keseredve,de ez érthető is.

Hidd el lesz ez jobb is.

2010. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

85ezer forintból tényleg nem lehet lakást bérelni, de ha a nő is keres mellé legalább ennyit, akkor ketten már egy aprócska lakás bérletét ki tudjátok fizetni.

Amelyik kapcsolat már a legelején azon úszik el, hogy nincs saját otthonod, az hosszú távon sem működött volna úgy, hogy az neked is jó legyen.

2010. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%
Hát azt is vedd figyelembe, hogy egy nő, aki családot akar, az nem menne bele egy ilyen kapcsolatba, mert pl. babával nehezen lehetne megélni ilyen kevés fizetésből. Ez nem pénzéhes viselkedés, hanem sajnos a piszkos anyagiak nagyon is sokat számítanak egy család fenntartásában. OKJ-s képzéssel/esti sulival nem próbálkoztál még?
2010. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Én is remélem, hogy vannak még nem pénz, autó, egzisztenciára hajtó nők.

A házasságom, bármennyire is klassz volt, bebizonyította, hogy manapság nem lehet bízni senkiben. A franc megette, hogy ennyire el van lehetetlenítve az, hogy az embernek legyen önálló otthona. Rosszul hangzik, de majd ha öröklöm a házat. :-(

2010. okt. 17. 12:01
 8/35 anonim ***** válasza:
43%
Most mindenki le fog pontozni, de legalább őszinte leszek. Nem vagyok pénzéhes, sőt utálom, ha egy pasi folyton mindenre meghív, vagy drága ajándékokat vesz. DE egy 40éves férfitől elvárom, hogy ne a szüleivel éljen, hanem megálljon a saját lábán. Ennyi idős korra kitudjon építeni egy egzisztenciát. Nekem fontos, hogy egy férfinek(akárcsak egy nőnek) legyenek céljaik, legyen ambíciózus. Te biztos nem vagy az, ha eddig ennyit értél el. Viszont elhiheted, lesz olyan nő akinek ez is megfelel, tehát ettől nem kell félned.
2010. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

12:01es,

Három végzetséggel rendelkezem, és jelenleg a középfokú nyelvvizsgámra készülök.

Itt, ahol élek, ez jó fizetésnek számit.

2010. okt. 17. 12:06
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 éves nő vagyok, és az ismeretségi körömben háromból egy párnak van saját lakása vagy háza, a többiek bérelnek valamit. Akik nem párban vannak, azok meg vagy a szüleikkel élnek, vagy többedmagukkal bérelnek valamit. Nem vagy kakukktojás, ne aggódj! Szerintem sokszor pont az a baj, hogy a nők (is) megcsömörlenek a sok anyagi problémától, és a pártalálástól várják, hogy majd ez a gond is lekerül a vállukról. De idővel megjön az eszük, mert rájönnek, hogy még mindig jobb ketten szegényen, mint egyedül.;)
2010. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!