Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan józanítsam ki apám?

Hogyan józanítsam ki apám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos az van, hogy apám szilvesztertől (jan. 1) iszik. Sajnos minden 2 évente eljátsza ezt, hogy csak egy kicsit iszik szilveszterkor majd ez tart nála 1 hétig. Most valahogy nem látom a végét ennek pedig még ez jobb állapot mint régebben. Sok pia van itthon mert gyüjtöttük ezért mindig valamihez nyúl. Hol pálinka hol whiskey. Egyre elviselhetetlenebb, éjszaka folyamat járkál ami nagyon zavaró mert én iskolába járok anyukám meg dolgozni. A whiskeytol nagyon dülöngél, folyamat figyelnem kell rá össze ne törje magát vagy valami a házban. Valakinek valami tipp? Regen anya hatással volt rá de most nem lehet vele beszélni, rám nem hallgat abszolut nem is érdeklem

jan. 4. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nagyapám is ezt csinálta nagyjából, és a nagyi eltette a szekrénykulcsát és pincéjét is, de mivel asztalos volt így értett a zárakhoz is! :D szval csak fogyott és fogyott, aztán rájött és zárcsere lett.
jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Gyorsan igyátok meg előle az összes piát anyuddal és apukád nem tud többet inni, mert el fogyott.
jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Haha el szoktuk tenni előle ahol nem találja meg de ameddig a gyomra bírja addig megállíthatatlan mert akkor vagy éjszaka zargat, hogy neki pia kell vagy megfogja és elmegy itthonról. Egyszer zártuk be de kimászott az ablakon🥲😂
jan. 4. 20:12
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ki kell önteni az alkoholt amíg ki van dőlve az öreg.
jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már, ő nem dolgozik?
jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Sok pia van itthon mert gyüjtöttük ezért mindig valamihez nyúl."


Ha több éve fennálló probléma, akkor gondolhattátok volna, hogy ez újra eljátszódik. Tán nem kéne gyűjtögetni a piát és probléma megoldva...

jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os! én a pálesszel vagyok úgy hogy a szomszéd, minden szilveszter húsvét vagy ha olyanja van ad fél L-t, már szó szerint mindenhol az van! a folyosón 3 helye, a konyhába az asztalon aztán a szekrénybe és én nem igazán vagyok oda érte, sőt még pezsgőből is van.
jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5/7 Alapjáraton de dolgozik az év mindennapján, van hogy szilveszterkor is de most itthon volt, elvesztette a munkahelyét most meg azthiszi, hogy ez a megoldás ha kiissza magából
jan. 4. 21:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Mikor fogy el az alkohol?
jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Hááááát.... lefolyó. Persze érdemes úgy, hogy ne tűnjön fel neki. Meg egy-egy üveget ami hátrébb van azt kiönteni és kidobni még mielőtt egyáltalán észrevenné és számon tudná tartani.

Előbb-utóbb elfogy.

jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!