Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is nagyképű, öntelt,...

Szerinted is nagyképű, öntelt, felsőbbrendünek érzem magam? Ezt mondják a rokonaim

Figyelt kérdés

Mert meg mondtam: Azt csinálok amit akarok, úgy élek ahogy akarok, ha másnak nem ártok senkinek semmi köze hozza!! Ha züllök akkor züllök, ha éjszakákat bulizok hétvégén akkor bulizok!! Nincsen köze hozzaja egyik rokonnak sem.nem szólhatnak bele az életembe, abba sincs semmi közük hogy én kikkel foglalkozom barátkozom


23/F ..


jan. 5. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11, akkor kár, hogy a kisfia sajnos az lett, annak minden velejárójával...
jan. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy tudod, mit jelent a fruska szó. Nem prostit jelent, hanem fiatal lánykát. Nem valószínű, hogy a nagymamád tudott a lány előző kapcsolatairól, arra gondolhatott, hogy éretlen még.
jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velemenye, csak felesleges megosztania, ha nem kerdeztek. Nekem is van velemenyem dolgokrol, nem tilthatjak hogy ne legyen, de en tudom mikor kell megtartanom magamnak. Peldaul akkor, ha nem kerdeztek. Az oregebbek szeretnek keretlen tanacsokat adni, es megsertodni, ha nem ugy cselekszunk, ahogy ok azt kitalaltak.
jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, amit a 12es. A fruska nem pejoratív szó. Ja, bocs, szóval semmi rossz nincs benne.
jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!