Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves szingli nőként “ciki”...

26 éves szingli nőként “ciki” szülőkkel élni?

Figyelt kérdés

Saját magamat tartom el, befizetek a rezsibe, itthon alig eszek stb.

De 350-et keresek, egy albérlet a fizetésem harmadát, de akár többet is elvinne.

Arra jutottam, hogy ha lesz párom; vele költözök, mert ketten azért már könnyebb. (Nem ezért keresek párt, mielőtt valaki félreértené).

Egyébként itthon ebből nincs gond, jól kijövök a szülőkkel is, igaz, nem is sokat látjuk egymást, mert csak én vagyok a felső szinten, ők meg lent.


jan. 28. 11:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normalisan, realisan gondolkodsz, egyeltalan nem ciki, ne aggodj ezen.
jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nektek jó és működik is, akkor senkinek nem tartozol azzal, hogy másképp élj.
jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalan nem ciki!! Mondom ezt úgy, hogy én annak idején 18 évesen költöztem el otthonról (mondhatni inkább menekültem az alkoholista apámtol).


Manapság nem egyszerű egy fizetesbol albérletet fizetni. 26 évesen szerintem ezzel abszolút nincs semmi gond, főleg ha jól ki is jössz a szüleiddel. (én is szívesen maradtam volna meg otthon annak idején.)

jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs igényed külön lakásra, jól kijössz a szüleiddel és nem csupán korban vagy felnőtt otthon (azaz megvan a saját életed és beleadsz a költségekbe), teljesen jó. Én is így vagyok. Amúgy nem lenne rossz dolog külön költözni, de egyedül + két kutyával éhenhalni sem lenne elég a fizum. 25 év alattiként még jár az adókedvezmény, többet hozok haza, de utána? Hát a mostani mellett sem érné meg anyagilag, hát ha majd 25 feletti leszek. Így meg megmarad több tízezer forintom magamra és félretenni.
jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért is merült fel ez benned ez a kérdés, mert volt már, aki szóvá tette. De hát tudjuk, mindig vannak, akik bármibe belekötnek: ha pl. elmennél albérletbe, lenne aki abba kötne bele, hogy minek költöd a pénzt albérletre, amikor ott van a szüleid házában a felső szint. :)


Nem ciki. Csak megismételni tudnám a 2. hozzászóló válaszát.

jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
*merült fel benned ez a kérdés,
jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Mindegy, hogy ciki vagy nem. A valóság az, hogy nincs bőség a lakásokból, a házakból. Egyedül nagyon nehéz lenne külön élni, sok pénzt elvinne a külön lakhatás - inkább rakd félre azt a pénzt.
jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
9%
Igen, ciki.
jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
Más életét éled e vagy a sajátodét?
jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!