Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kaptok szülinapra...

Mennyi pénzt kaptok szülinapra, névnapra illetve karácsonyra a rokonaitoktól?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy kitől mennyit, nem csak a végösszeg :)

febr. 29. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Semennyit. Hany eves vagy? 10?
febr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16 :)
febr. 29. 17:17
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nullát. Megkeresem magamnak.
febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Semennyit. 44/N
febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk sosem volt szokás pénzt ajándékozni.
febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Tágabb rokonsággal szerencsére sikerült megállapodnom hogy nincs ajándékozás se karácsonyra, se szülinapra, se névnapra. Szüleim és nagyszüleim viszont nem értik meg hogy nem szeretnék ajándékozást mert van saját keresetem, nincs szükségem semmire. Úgyhogy tőlük mindig kapok borítékot. Változó hogy mekkora összeget. Anno 18. születésnapomra kaptam több pénzt, de általában 20.000 és 40.000 között szoktam kapni mindenkitől. Nagyszüleim adják mindig a legtöbbet, de általában két lépcsőben. Az első boríték amiről a nagypapám is tud, aztán nagymamám van hogy sunyiban lepasszol nekem még egyet amit papám előtt titokban kell tartani :)
febr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nem volt szokás pénzt adni ajándékba, egyedül nagymama adott és ő is csak névnapra, de a pofám mindig leszakadt, hogy el kell fogadnom.
febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Sosem volt szokás pénzt adni ajándékba nálunk.
febr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 grafno ***** válasza:
63%
Én 100eut adok születésnapra+ajandek és karácsonyra+ajandek. Adni jobb mint kapni.
febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
32%
Semennyit. Kicsit olyan gáznak is érezném. Ajándéknak pénz?? Az nem ajándék.
febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!