Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen annyira kínos?

Figyelt kérdés

A párommal együtt lakunk, viszont a tesója is itt lakik, költözés előtt áll, úgyhogy már nem sokáig.

A párom viszont egy hete elutazott így ugye ketten maradtunk, de most hétvégére át hozta a barátnőjét is.

Én ma nem dolgozok,de holnap már igen...

Főznek, el vannak én meg ilyen idiótan érzem magam még kimenni a szobából is konkrétan, nem tudom , hogy miért van ez...

Fel akartam porszívózni, miegymás, de inkább nem ,mert cikinek érzem...

Lehet ezek a dolgok csak az én fejemben léteznek és élem meg cikinek holott egyáltalán nem is az?


márc. 2. 08:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Aaaaanyira aranyosak vagytok, nagyon nagyon köszönöm, mindenkinek a megértő támogató választ! Nagyon sokat segített, muszáj valahogy leküzdeni ezt az egészet... egész nap végülis nem ülhetek a szobában...akkor meg azt érezném nagyon gáznak...
márc. 2. 11:28
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Én tudom, hogy mire gondolsz. Ezzel foglalkozom. Borzasztó nagy munka leásni és megszüntetni a kognitív torzításokat, de megéri.

Nem lehet úgy élni, hogy azon agyalsz, hogy mások mit fognak gondolni, mi lesz ha meglátnak téged, meg akarsz felelni.

Ez gyerekkori trauma. Megfelelési kényszer, önbizalomhiány. Nem akarsz látható lenni, mert félsz, hogy meglátnak. Mert nincs egészséges önképed. Bajod van magaddal, akár a súlyoddal, akár a hajaddal, akár a fejeddel, félsz, ha meg kell egyáltalán szólalni. Tudom mi zajlik benned. De így nem lehet élni.

márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd már meg légyszives majd, hogy hogy alakult, kinek a tanácsa vált be.
márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő!


Pontosan így van..tudom és már dolgozom rajta szakemberrel csak még nagyon az elején járok...


A leginkább az vált be, hogy vettem egy hatalmas levegőt és az itt olvasott kommenteket szem előtt tartva,. igyekeztem nem foglalkozni velük, már rossz értelemben, köszöntem, illedelmesen beszéltünk pár szót,.de igazából ennyi.:)

Ami még nagyon nagy segítség volt, hogy pont hívott párom videó chaten és kicsit oly volt,mintha itt lenne velem...:)


Persze ettől még ugyanolyan hülyének éreztem magam mikor kimentem köszönni, hogy jó reggelt sziasztok...remegett még a lábam is..

Egyébként gyerekként,ha vendégek jöttek is így viselkedtem...mindig:(

márc. 2. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!