Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is sok kritikát kapott a...

Más is sok kritikát kapott a családjától?

Figyelt kérdés
Én leginkább azért mert zárkózott vagyok, meg hogy folyton a gépet nyomtam (most is). Igazából SNI-s vagyok és elég látványos, nem akarok kitérni miért, eléggé kilógtam a sorból sokszor. Azt nem értettem soha hogy miért hívnak ki szociális életet élni ha nem is beszélhetek mert nem vevők rá és úgy is csak kritizálni fognak? Hála az égnek elköltöztem. Van a családban két diagnosztizált személyiségzavaros nő is egyébként.
márc. 3. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

“Olyan leszel, mint apád.”(Ő alkoholista, akkor kaptam ezt, mikor elmentem kb havonta 1x bulizni és megittam valamit. Egyébként felnőttként nem iszok szinte soha.)

“Bezzeg XY másik gyerek sokkal jobb tanuló.”(Kitűnő voltam szinte egész áltsuliban, néha kaptam 1-1 rosszabb jegyet. Érettségi átlagom is 4 fölött volt.)

“Te miért vagy lusta sportolni, mint más normális gyerek?”(Mifelénk vidéken csak a foci ment én meg azt nem szerettem, így ez jogosnak mondható kritika, mert nem jártam focizni, de nem vagyok elhízva amúgy.)

Csak 3 mondat, amit rendszeresen megkaptam gyerekkoromban.

márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Anyám részéről a legnagyobb dicséret így szólt két hónappal a mesterszakos diplomám előtt: "többre is vihetted volna".


Ja, és én is megkaptam, hogy olyan vagyok, mint az alkoholista apám.

márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, állandóan.


A "soha semmi nem jó, amit teszek"-légkörben nőttem fel. Egészen jó kis önbizalmam lett felnőtt koromra 😒 Csodás, de azóta már rég elköltöztem, és nem igazán beszélek velük.


Nem érdekelnek.

márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem lesz belőled semmi"


Ahányszor kaptam volna egy ezrest, amennyiszer hallottam, kissebb vagyonnal kezdhettem volna az életbe 🙄

márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a családi összejövetelek miatt szólnak be, hogy nem járok vagy ha megyek akor sem akarok ott tölteni egy évezredet, hamar eljövök, nem nyílok meg, stb. Viszont azon is el lehetne gondolkodni, hogy egy eseményre úgy kell elmenni, hogy valaki szívesen megy el és ha valakinek ez terhes, ott van valami. Amikor már fiatalfelnőtt lettem, minden családi összejövetel előtt bíztattam magam, hogy na most pozitívan állok hozzá és bevonzom a pozitívat. Lementem a világ végére, nemsokára jöttek is a nosztalgiázások a baklövésekről, amiket elkövettem korában, meg amúgy is miért vagyok kövér, meg milyen butaságokat csinálok most, néha amikor hazaértem el is kezdtem sírni.

Amikor lemondtam egy ilyen összejövetelt, akkor elmondtam azt is, hogy mi bánt, akkor megígérték, hogy odafigyelnek. Így már el mertem menni, de ugyanúgy beszólogattak.

Adtam nekik egy utolsó esélyt meg utolsó utáni esélyt meg utolsó utáni utáni esélyt, meg so utolsó utáni esélyt, milliószor beszéltem velük, de nemváltoztak meg, én meg belefáradtam.

márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!