Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom és anyám a Burger...

Lányom és anyám a Burger Kingben ebédeltek és hoztak nekem is egy hamburgert, hogy másnap vigyem ebédre újra melegítsem ez még milyen?

Figyelt kérdés
márc. 3. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Kedves gesztus. Mást le se szarnak a rokonai, te meg háborogsz? Tudnád egyszer a jó oldalát nézni valaminek, nem csak a kötekedés?
márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
1, nem kötekedik hanem megkérdezte, hogy újramelegítve jó-e a hambi. :D
márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, nem hinném, hogy változik a mikrózástól, mármint rosszabb lenne a minősége, de ha valaki már próbálta és más a tapasztalata, javítson ki nyugodtan.
márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Finom.
márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ételekkel kapcsolatos kategóriában több hasznos választ kaphatna a kérdés, mivel ételről szól.
márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Nem biztos, hogy jó ötlet. Ezeket az ételeket azonnali fogyasztásra készítik. Én egyszer előző napi pizzát ettem, hát, émelyegtem aztán rendesen.
márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor tehát nem rossz dolog másnapra hamburgert vásárolni ugye?
márc. 3. 20:20
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Volt már az emberek kategóriában is, most a családi kapcsolatokban. Vajon mi lesz a következő?
márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
8, én jelentettem a kategória választást, utána került a csalad katehóriába
márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, szerintem nem gond, nem lesz baj, de azért várjuk meg ki mit ír, nem gond e ha megmikrózod.
márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!