Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családom egy része...

Ha a családom egy része magamyos én is az leszek ? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába tettem e ki a kérdést , ezért bocsi . Anyukám és nagymamám eléggé magányosak , lenne társaságuk, de úgy érzem elzárkóznak mások elől . Ha nagymamám egyik barátnője elhívja nagymamám sétálni , kitalál valami kifogást , hogy ne kelljen vele elmenni , aztán meg én hallgathatom, hogy mennyire magányos . Ugyanez van anyukámmal is , lehet h ő q nagymamámtól látta ezt a példát és ezért lett ilyen. Én is eléggé visszahúzódó ember vagyok köze lehet a fent említett dolgokhoz?

(Félre ne értsétek nem másokat akarok hibáztatni , csak puszta kíváncsiság)



márc. 17. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Önálló egyéniség vagy, önálló akarattal, jellemmel, stb.
márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Van ilyen 7 generációs családi öröklődés jellemben, sorsban.Vedd meg lassan az első macskád.
márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látod a példát, te majd máshogy csinálod. Én is zárkózott vagyok, sokszor nincs kedvem, de így nem lehet kapcsolatokat fenntartani. Egy idő után senkinek fog keresni, és tényleg marad a macska. Ezért néha magamra erőltetem a programokat. Nem a barátnőmmel van gond, hanem a kedvemmel, talán lusta is vagyok néha. Alapból nem, csak nehéz kimozdulni. Ha már ott vagyok akkor jól érzem magam. Tehát azt akarom kihozni belőle, hogy nem kell hogy kövesd a mintát.
márc. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
52%
Nem feltétlenül, de jó esély van rá.
márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kitörsz, és legyőződ a gátlásaidat, akkor nem.
márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!