Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? A...

Szerintetek ez normális? A párom nővére

Figyelt kérdés

Szóval ünnepekre a páromnál aludtam és itt volt a 33 éves nővére is.

Egyik reggel arra keltem( 2 éve vagyunk együtt 17-19 évesek és külön szobában alszunk) hogy a nővére FÉLMEZTELENÜL kiabál neki, hogy jöjjön. Egy póló volt rajta és a szobájából jött ki. Semmi baj nem volt nem történt semmilyen baleset, se semmi. Egyedül voltunk itthon csak hárman.

Szerintetek ez normalis? Vagy csak en reagalom tul? Az en ocsem elott meg rovidebb nadragot vagy kivagottabb felsot se veszek fel otthonra se ezek meg itt pucerkodnak egymas elott


ápr. 2. 08:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
39%
Mennyi troll válasz. Lehet a kérdés is kamu, és ezen élvezkedik valaki, de számomra is durva és elfogadhatatlan a meztelenkedés családon belül (is). Még párom előtt se pucérkodok napközben, nem hogy rokon előtt... Beteges, nem kicsit. Az meg mi, hogy fogdos az apja?! És az sem zavarja párodat?! Ha csak a fele igaz ennek az egésznek, tipli ebből a családból.
ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
21-es egyaltalan nem kamu.
ápr. 2. 09:31
 23/46 anonim ***** válasza:
68%
Azon senki nem akad fel hogy külön szobában alszanak?🤣🤣
ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
56%

Örülj, hogy ott alhatsz, de persze, majd az OTTHON levő felnőtt nővére fog egy pisis 17 éveshez alkalmazkodni. Nem, neked kell, mert te vagy a vendég, ez pedig nem szálloda, hanem más háza. Azt pedig tudomásul kell venned, hogy máshol mások a szokások.

Vicces, hogy pasikázni már elég felnőtt vagy, de a saját tested még rövidnadrágban is tabu a saját családod előtt 😂 ez ilyen kiskamasz szint, hogy meztelenség=szex. “Bájok” meg nincsenek a családtagok előtt, elvégre egészséges ember nem lát semmilyen szexuális töltetűt a rokonában. Ha te igen, az a te bajod és pláne húzd meg magad, ahelyett, hogy másokra nyitogatsz pofát, hogy nem százasok.

ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
66%

" még a parom elott se pucerkodok napkozben"


Remek kapcsolat lehet 🤦‍♀️😂😂😂

ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
40%
Köszönöm szépen, a kapcsolatunk tökéletes. Ő is fájlalja, hogy keveset lát ruha nélkül, de ez van, én nem szeretek anélkül flangálni, nekem kellemetlen és valahol kényelmetlen is, nem beszélve arról, hogy fázós is vagyok. A rokonaimra meg baromira nem vagyok kíváncsi pucéran, nekem kellemetlen és illetlennek is tartom, proli szokás.
ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Szövegértes. Azt kérdeztem normális dolog-e hogy a felnőtt nővér a felnőtt öccse előtt látványra bocsátja a nemi szervet. Nem tudom, hogy emiatt én miért lennék kiskamasz meg rossz. Nem tudom az emberek többségénél milyen szokás, hogy otthon pucéran mászkálunk a családtagjaink előtt, de hát akkor én vagyok a kultúrálatlan.

Egyébként pedig a nővér a vendég én lakom ott a párom fizet a szüleinek lakbért. És itt nem azon van a hangsúly hogy az öcséim előtt nem veszek fel rövid nadrágot csupán érzékeltetni szerettem volna hogy nálunk a szokás hogy nem tesszük látvánnyá a testiségeinket.

ápr. 2. 12:19
 28/46 anonim ***** válasza:
56%

17 évesen a pasidnál laksz és külön szobában alszol.

Na ne vadíts :D

ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, úgy látszik, itt mindenki ilyen korcs, proli családban él.
ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
28-as a szülei feltétele volt ez, mivel attól félnek, hogy teherbe esek. Ez nem az én saram.
ápr. 2. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!