Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális az öcsém barátnője?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve vannak együtt. Kb fél éve mutatta be nekünk. Komolyan mondom az első találkozásnál meg se szólalt. Csak ült és nézett,ha kérdeztél tőle valamit akkor hümmögött valamit.

Azóta élet sokat van nálunk. Ami gyakorlatban annyit tesz, hogy bemenekül az öcsém szobájába és nem jön ki.

Az öcsém meg hordja be a kaját, vagy rendeli a kaját és a szobájába esznek. Konkrétan egy hétvégi ebédnél is.

Anyu már többször beszélt az öcsémmel, hogy ez így nagyon gáz de semmi haszna.

Ha az öcsém meg kijön és 10 percnél tovább van kint, üzenetet ír neki hogy miért nem megy már vissza kivel beszél. Hallottam már, hogy engem is leszólt... Persze este meg jönnek ki a hangok tőle, ami vér ciki. Anyu már ezt is mondta az öcsémnek, hogy szóljon neki.

De mit lehetne vele kezdeni? Anyu annyira nincs a helyzet magaslatán, nem nagyon akar konfliktust.


ápr. 12. 18:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális, emberek közt nem tud viselkedni.
ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg nem normális, öcséd vigye panziòba, vagy menjenek a csajhoz. Azért nem is otthon van, aztán mit nem enged meg magának. Engem szòlt volna le, öcsém csaja a saját otthonomba, hát felrùgtam volna 😀
ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Egyaltalan nem normalis!

Az ocsed mit szol hozza?

ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
valószínűleg fél tőletek,rossz a kisugárzásotok neki vagy nem olyan családban nőtt fel ahol ti. én is voltam ilyen helyzetben csupán azért mert olyan köcsög paraszt szülei voltak ,kibeszéltek ,kaját is sajnálták tőlem hogy egy jó ideig kerültem azt hogy velük legyek. ez bunkónak tűnhet de a lány valószínűleg szerintem menekül tőletek. ha meg normálisan fogadtátok akkor nemtudom mi lehet ...
ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

Háát..

Amíg mindenki otthon lakott, mármint én is és a párom is, ha átmentem és otthon volt az anyja én sem mertem kimozdulni a szobából. Pisilni is úgy mentem csak ki, mikor hallottuk, hogy bement a szobájába. Enni akkor ettünk mikor aludt. Volt, hogy 2 napig nem ettem, szóval lehet veletek van a baj, nem vele. 🤷🏼‍♀️

ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Pedig teljesen normálisan fogadtuk. Már elsőre is ilyen volt. És a viselkedése ellenére se szólt be még neki soha senki. Se én se anyu.

Öcsém letudja annyival, hogy ő ilyen.

ápr. 12. 19:38
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Miert akartok vele kezdeni barmit? O ilyen. Aztan majd lesz valahogy. ;-)
ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát esetleg, hogy 7 napból 4-5 napot nálunk van... Jó lenne megismerni. Konkrétan azokon a napokon lábujjhegyen járunk otthon. A tesómmal 5 percet nem tudunk beszélgetni mert " nem jöhet" ki a szobából.
ápr. 12. 19:44
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem egy túl szokványos viselkedés, de őszintén, kinek árt ezzel? Fura, tény, de ezzel bajt nem okoz. Ha öcsédnek így megfelel, akkor szerintem kár ezen pörögnötök.
ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

De mit vársz tőlünk? Oké nem normális. De abba belegondoltál hogy lehetséges az is hogy neki ezt nem tanították meg?

Mennyi idősek? Nem mindegy hogy 15-18-20 körül vannak. Ha 15 körül akkor még azért belefér, ha 18-20 körül, akkor azért már vészjósló.

ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!