Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a férjem...

Szerintetek normális a férjem részéről, hogy őt nem érdekli a születésnapom?

Figyelt kérdés
Nagyon szíven ütött amikor a férjem közölte, hogy őt nem fogja érdekelni az én születésnapom ami holnap lenne. Eddig se volt különösebben oda értük de azért mindig felhúzta a fapofát és vett valami ajándékot nekem. Most lenne a 30. ami számomra különleges lenne. Nem vágyok nagy felhajtásra nyilván, de egy kedves gesztus azért jól esne de ezek után kétlem, hogy még ajándék is kerülne a kezem közé idén. Pénzügyileg nem állunk rosszul, nem kell nélkülözni és az ajándékaim sem drágák hanem általában egy minőségibb csoki meg virágcsokor. Ezeknek mindig örültem. Most nem tudom mi lelte őt, az ő szülinapját én mindig igyekszem méltóan ünnepelni. Még a szobánkat is kidekorálom kicsit, csinosan beöltözök a napra, ajándékokból sincs hiány. Szerintetek se fontos az ember saját születésnapja, mert felesleges rá költeni? Még azt is mondta, hogy ha bulit merek szervezni akkor ő elfog menni itthonról és lehet nem jön majd haza...Ezt nem tudom hova vélni. Ő tudja, hogy nem szeretem a nagy felhajtást, max anyukámat és apukámat hívtam volna meg egy kis ebédre és közös minőségi időre, hisz ők a legboldogabbak amikor a szülinapomat ünnepelhetik. Már meghívtam őket de nem lenne pofám lemondani, mert a férjem hirtelen máshogy gondolja ezt. És tartok tőle, hogy valóban fogná magát és elviharozna? Nem érte semmi trauma ami ezt váltotta volna ki belőle így fogalmam sincs miért van ez. :( Már félek a holnaptól előre, pedig a születésnap izgalmakkal kéne, hogy teljen nem pedig félelemmel. Nem tudom mihez kezdjek...

ápr. 16. 16:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi lett végül?
máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!