Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom? Lehet csak...

Gaiajane kérdése:

Jól gondolom? Lehet csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Felkértem nagybátyjám (25) párját aki velem egy idős(20),hogy legyen az egyik koszorúslányom az unokaöcsém pedig a gyűrűhordozó.Látszólag örült a felkérésnek meg is köszönte .Azóta viszont figyelembe se veszi ha írok neki csak nagyon ritkán egy szavas válaszokat ad.olyan kérdésekre ,hogy milyenek a ruhaméretek mivel a ruhákat én veszem egyéb

kiegészítőkkel vagy például hogy küldök pár képet szavazzák meg melyik legyen nekik ....a többi lánnyal nincsen semmi ilyesmi gond ők valóban örülnek neki az se baj ha ő nem csak mondja meg legalábbis normál esetben én megmondanám ...vélemény? Tényleg egy paraszt vagy én reagálom túl?



ápr. 22. 04:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy olyan munkahelyi vagy magánéleti helyzetben van, ami annyira leköti a figyelmét, hogy nincs energiája másképpen válaszolni.

2. Lehet, hogy ki akarna farolni a helyzetből, de gyáva megmondani. Sok ilyen ember van.

3. Lehet, hogy valamiért a párja akarná lebeszélni, ő koszorúslány akar lenni, és ez a konfliktus vezet ilyen félszívvel adott válaszokhoz.

Neked kell a helyzetet tisztázni vele, ha téged zavar.

ápr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolták hogy ekkora nyűg leaz belőle szerintem hogy rájuk fogsz szállni ilyenekkel.
ápr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem amikor igent mondott a koszorúslány felkérésre, eszébe sem jutott, hogy onnantól 7/24-ben csak az esküvővel szabad foglalkoznia, és látványosan nagyon-nagyon lelkesednie kell érte, különben sértődés lesz.

Előre kellett volna tisztáznod, hogy neked olyan elvárásaid vannak, hogy folyamatosan kiegészítőket nézegessenek, meg szavazzanak róla, - az ilyesmi kimondottan nyűg, ha az embert pl. egyáltalán nem érdeklik a ruhák meg a strasszos-csipkés cuccok.

ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Túlreagálod.

Ez a te bulid, nem az övé.

Elfogadta a felkérést, mert nem akart még nagyobb parádét (Nyilván ezek alapján ismert, hogy így is felfújod a dolgot).

Egyszerűen nem érdekli annyira, mint téged. Intézd az intéznivalót a megadott ruhaméret alapján aztán kész.

ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%
Én tesom tanuja voltam. Egyetlen egyszer se zaklatott az esküvő miatt.
ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%

Túlreagálod. Egyszer én is voltam ebben a helyzetben, csak a másik oldalon. Hidd el, baromira idegesítőek ezek az apróságok egy idő után. Őt nem érdekli úgy a kiegészítő, meg a ruha, meg a torta, meg az egész, mint téged. Ez neked fontos, nem neki.

" egy szavas válaszokat ad.olyan kérdésekre ,hogy milyenek a ruhaméretek"

- Megtudhatom a ruhaméreted?

- 38.


Ezen felül mi kellene? Mit vársz?

ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg paraszt,bármi legyen a téma, bunkóság nem visszaírni, reagálni.

Ezt mégmost tisztázni kellene vele, ne az esküvő előtt.

ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem volt szó, hogy milyen a kapcsolatotok. Lehet, hogy csak azért mondott igent, hogy ne gondold parasztnak. Ha viszont jó a kapcsolatotok rákérdezhetsz a dologra.

A másik az, hogy teljesen érthető, hogy neked ezek fontos dolog, de lehet, hogy őt nem igazán érdekli. Lehet, hogy csak úgy volt vele, hogy oda kell mennie, beállni valahová és kész.

ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Túlreagálod. Mégis mit kéne írni arra, ha megkérdezed a ruhaméretét? Kisregényt? Teljesen normális rá az egyszerű, egyszavas válasz. Pl. 38-as.
ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Van valami, amit magad is el tudsz dönteni?

MErt már tudjuk a férjed vezetéknevét (mert a még csak tervben levő gyerekeidnek itt kerestél nevet), aztán nem tudtad, anyós menjen-e a lánybúcsúra, most meg ez...

ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!