Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után bemutatkozás a...

Válás után bemutatkozás a családnak, nem lenne ez gyors?

Figyelt kérdés

Sziasztok,



A barátom 20+ év kapcsolat, házasság után költözött el a feleségétől, részben miattam. Amíg együtt éltek, semmi nem történt közöttünk, de belém szeretett és ez elég nyomós indok volt, hogy válni akarjon.

Ez még folyamatban van, májusban lesz a tárgyalás majd.


Utána lesz az édesanyja születésnapja, mivel kerek születésnap, sokan lesznek. Szeretné, ha én kísérném el, de őszintén, kicsit félek... A szüleivel már találkoztam, de vannak rokonok, akik azt sem tudják, hogy már nem a feleségével él. Meg az is olyan fura nekem, hogy hétfőn elválnak, szombaton pedig már velem mutatkozik. Vagy túlgondolom? Ti a család helyében hogyan fogadnátok?

(sosem voltam még így és igen, alapból mindent túlgondolok és izgulok feleslegesen)


ápr. 25. 14:18
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
22%
Erre a kérdésre nem lehet válaszolni.
ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%
Hát én biztos nem mennék. Elég friss a kapcsolatotok is, még a szülőket se kellene ismerni.
ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

Hát én így nem mennék.

Le nem mosod magadról, hogy a szeretője voltál és miattad válnak, hiába nem igaz. Főleg hogy van aki nem is tud a válásról..

ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Te lennél "A szerető", nem mennék el semmiképp. Előbb zárja le az asszonnyal a témát. Még simán meg is gondolhatja magát a válást illetően a hapid, ha csak 1% rá a lehetőség, de akkorse reszkíroznék.
ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron mondta el először, hogy mit érez, miért viselkedik úgy velem, a közelemben, ahogy. Utána elköltözött otthonról, de a felesége könyörgött, fenyegetőzött, így visszament, hátha helyrehozzák a dolgot maguk között. Nem sikerült, a karácsonyt már külön töltötték.


Szóval ez annyira részünkről nem friss, de igen, mások tényleg nem tudják, mi volt a háttérben.

ápr. 25. 14:27
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Szuper, hogy rögtön felvállalna téged, neked viszont szívás lenne az egész. A rokonok valószínűleg téged címkéznének fel szeretőnek, lotyónak, aki bekavart. Aligha fog bárki odaállni és közvetlenül megkérdezni, hogy mi a francért kavartál be, valszeg jópofizni fognak, ha beszélgetésre kerül a sor, de szerintem aligha beszélgetnének veled. Nem igazán tudnának "mit kezdeni" veled.
ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes lenne mindenképpen. De hogy jöttetek össze?
ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Gyakorlaton voltam a cégénél.
ápr. 25. 14:31
 9/45 anonim ***** válasza:
54%

Amikor a húgom hazahozta a válófélben lévő 3 gyermekes fazont, és az karácsonykor elkezdte szídni a volt feleséget-én voltam az aki leállította. A kis család előtt.


Mondtam neki: hogy egy házasság mindig 2 emberen múlik, sosem csak az egyik a hibás. A pasi onnantól kezdve nem jópofizott-ott voltak a gyerekeim, a férjem, az anyám, a hugom és annak a gyermekei.

ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
76%
Lánya lehetnél?
ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!