Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ez a vége?

Miért lett ez a vége?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó

15 éves volt amikkor megismertem én akkor voltam 21 4 éve vagyunk együtt hozzá teszem mind a kettőnk kultúrájában van sok ehezz hasonló korai ismerkedés!!!

Szovál egész nehezen indult be ez a kapcsolat kb 8 hónapot vártam még egyátalán találkozott velem aztán megint kb 5 hónap mire össze jötünk

Elég sok mindenen mentünk keresztűl sok mélypont és sok boldog emlékünk van valóban igaz szerelemnek indult de most kb 1 éve amióta ott kelett hagynia a sulit és dolgozni persze mellete sulizott is estin de végűl abba hagyta és csak dolgozik szóval bele kóstólt úgymond a felnőtt életbe és nagyon sok vissza utasítást kapott más munkahelyekről sok negatív dolgott a jelenlegi munkahelyéről a családjában sincs minden oké kb ki folyik az összes pénz a keze közűl nem tud félre tenni nekem közben rengeteg munkávval sikerűlt annyit félre tennem hogy össze tudjunk költözni de vissza utasította anyagi okok miatt mert nem szeretne csak eltartott lenni amit persze megértek de most egy pár napja szünetett kért hogy rendbe szedje az életét de visszont olyan kéttértelműen beszélt egyszer azt mondja nem akkarja azt hogy nem próbáltunk meg mindent ezért a kapcsolatért máskor azt hogy ha egyszer találkozunk az utcán akkor ne haragudjak rá ezért vagy azt hogy ha mi nem találunk ujra egymásra pl találkozunk valahol akkor nem is voltunk egymásnak teremtve úgyhogy nem nagyon értem mitt akkar pontosan lehet hogy csak nem élete meg a fiatal korát? Pedig én sosem tiltottam sehonnan sokat utazott és bárhová elmehetett+ kérdeztem is tőle még anno hogy nem-e lesz ez neki baj? És végűl azzal magyarázta az egészet hogy helyre kell tennie magában sok dolgot és aztán tud ujra felém nyitni és nem barátként van rám szüksége de nem is társként tehát nem nagyon értem pontosan mi ez valaki esteleg?



ápr. 30. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Csak ne lenne benne ennyi kamu helyesírási hiba... Mert a hosszú helyett rövid mgh előfordul, de rövid helyett hosszú nagyon ritkán, és pont nem olyan szavakban írod el, ahol a kiejtés alapján az érthető lenne...
ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi az h kamu helyesírási hiba? 🤣🤣 pont nem ez volt a kérdés na mind1
ápr. 30. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A szünet a legtöbb esetben azt jelenti van más valaki akivel szeretne ismerkedni és nem akar emiatt lelkiismeretfurdalást…
ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen termeszetes, hogy nem maradtok egyutt, 15 evesen jott veled ossze, ezek a tini kapcsolatok csoda, ha evekig eltartanak.

De ez a szunetezes ertelmetlen idohuzas, szakits akkor vele te, ha o nem tudja megtenni. De egyertelmuen nem akar mar veled lenni csak nincs pofaja oszinten elmondani.

ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A kérdést sem értem.
ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan minek a vége? Mert ha 8 hónapot kellet várni ahhoz, hogy legalább találkozzatok, az eleve rosszul kezdődik.
ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Tehát nem tart téged a hivatalos jövőbeli pasijának, aztan nem akar sértő lenni, hanem himi hamuzik, remélve, hogy rájössz te a valóságra.

Nem akar semmit veled, csak lerázni. De néha rádír pár meleg sort, nyitvatartaná veled is az opciót lehet, hogyha nagyon unja magát akkor tudjon felhívni

De ne még faggasd a jövőről, ne járasd le ennél jobban magad, mert nem nyersz vele semmit!

ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

A 3as jól írta általában a szünet azt jelenti hogy már van egy kiszemelt de ha az nem jön össze akkor vége a szünetnek

A másik hogy rendezni akarja az életét aminek te jó ideje részese vagy és téged ebből ki akar hagyni,azt aki az élete egyik legfontosabb része(első szerelem) számomra ez is elég intő jel


Az hogy miért alakult így?


1 nem akar még össze költözni veled korainak tartja


2 amit te is irtál nem élte meg a fiatalságát most 19 éves nyilván felkeltette más pasik érdeklődését is ami új neki,izgalmas


Ha jól értem nem is barát nem is társ szóval szexelni még jó vagy nála?

ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!