Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám év eleje óta a sulimba...

Anyukám év eleje óta a sulimba tanít(2 éve járok oda). A probléma, hogy tipik szigorú és unalmas matek tanár, ráadásul szinte semmi hangja, mindenkinek rossz jegyei vannak nála, szóval el lehet képzelni, nyilván nem túl népszerű. ?

Figyelt kérdés
Ráadásul az évfolyamtársaim is tanítja, akikkel pl közös óráim is vannak. Tudom eléggé túltolom ezt a dolgot, de nagyon zavar, hogy folyton ki vagyok beszélve emiatt, vagy beszólogatnak, meg azt hallom hogy folyamatosan szidják, hogy mennyire szar tanár(és az a baj a helyükben én is így lennék vele) aztán csak zavartan néznek ha észreveszik hogy hallottam(vagy nem érdekli őket). Nagyon frusztrál, főleg hogy tavaly nem voltak ilyen gondjaim, de nem tudom mit tudnék tenni. Az a baj, hogy többször beszéltem már vele erről, de nem érdekli. Még általánosba volt több év mikor szintén ugyanabban a suliban volt, és akkor is volt cikizés, meg pl folyton figyelt az udvaron, vagy random odajött hozzám, de bár tudja, hogy ez mennyire zavart más akkor is, nem érdekelte amikor a sulimba jött, hogy lehetne más munkahely választása. Mit tegyek?

#tanárszülő
máj. 10. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
anyudnak kifejezetten az lenne a dolga hogy ne egy suliba tanitson ahova te jarsz. Valtani nemtudsz?
máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz mit csinálni, mint tudomásul veszed. Nem a te hibád, hogy rossz tanár, ezért nem is a te szégyened. Nem kell az osztálytársaid előtt se úgy tenned, mintha marha büszke lennél rá.
máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
mitöl rossz tanár tån tul szigoru ?
máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha ennyire leszar, valahogy kierőszakolnék egy suliváltást. Akár megfenyegetni, hogy ha nem teszi meg, hívod a gyámosokat, akiknek bekamuzol ezt-azt, hogy neki legyen szarabb. Sajnos az ilyennel fel kell venni a kesztyűt.
máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, 4-es, miket hordasz össze??? Hazugsággal, rágalommal jelentse fel a saját anyját, mert az rossz tanár, és nem szeretik az iskolatársai? Magadnál vagy?
máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondta a kérdező, hogy zavarja, hogy cikibe hozza, szart rá. Valakire rá kell hozni a frászt, hogy észhez térjen.
máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan hogy térjen észhez? Álljon be targoncásnak, mert nem tud matematikát tanítani?
máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Vagy menjen bárhová
máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, ne foglalkozz azzal, mit mondanak róla.
máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem az anyád rossz tanár, hanem a társaid hülyék a matekhoz. Szigort meg igenis tartani kell. Fordítva ülsz te azon a bizonyos lovon.
máj. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!