Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden reggel beül 2 órára a...

Minden reggel beül 2 órára a fürdőbe nem lehet miatta mozdulni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Apám minden reggel 2 órát van a fürdőben, túlzás nélkül. Előre megbeszélni sem lehet vele mikor megy be, mert rávágja, hogy akkor amikor kedve van. Mindegy mikor kelek, valahogy folyton összeütközök vele.

Mikor suliba indulok is sokszor miatta megyek zsíros hajjal, mert reggel akartam megmosni, vagy nem tudok valamit kivenni a fürdőből, ami kell. Ma is úgy volt, hogy barátokkal megyünk a Balatonra, de már át kellett raknom az időpontot 2 órával későbbre, mert bekotyult 7 órakor, és még mindig nem jött ki!

Az apám nyugdíjas, egész nap ráér tollászkodni.


máj. 12. 08:13
1 2 3 4
 1/37 Mad Max2 válasza:
92%
apád egy igazi fa szkalap
máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Ez van, ezt kell szeretni.

Mondhatnám, hogy verd ki a balhét, stb, de úgysem fog változtatni, mert egy bunkó.


Nekem öcsém volt ilyen - az x. húzásánál kivettem a kulcsot a fürdőszobai ajtóból, bezártam az ajtót és ennyi.

Persze jött a hiszti, hogy nem tud szrni és sorolhatnám, én meg kedvesen mosolyogva közöltem vele, akkor majd elmegy az egyetemen, mint én minden cs.szett nap, mert ő 5:15-től betelepszik a fürdőszobába és kirúgni nem lehet onnét.


Undorító bunkó szokás, főleg, amikor egy fürdőszoba van - ráadásul egyben a budival.

Nekem sem a hajmosás a bajom - megmosom este -, hanem hogy reggel jó lenne elmenni szrni, betétet cserélni, pisilni. Nem, mert öcsém betelepszik.


Most már nem. Mióta 5-6x kizártam a fürdőből, megértette, hogy legyen tekintettel másra. Azóta érdekes, tud végezni 15 perc alatt.

máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
Bemész oszt kirugdalod a ge..ibe
máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk akinek alapból 10 percnél több idő kell egy sz.rásra az menjen el kivizsgálásra, mert nem normális az ilyen mértékű szorulás.


Bemész, leülsz, kijön törölsz - kézmosás. Max 5 perc, nem 1,5 óra :D Persze oskan ott olvasgatnak meg mobiloznak. A büdösben :D

máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4 ül felette. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ott olvas.

Meg utána fürdik, borotválkozik, jóóó komótosan.

máj. 12. 08:29
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Kíváncsi lennék mit szólna ha egyszer beelőznéd és te zárnád magadra a fürdőszoba ajtót 1 órára. Én a helyedben biztos kib@sznék vele, legalább egyszer, érezze csak a törődést. Vinnék be magammal telefont meg fülest, azt addig elfoglalnám magam. Ő meg vergődjön csak az ajtó másik felén.
máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Eddig nem volt, ilyen,ez most lett probléma?


Mivel te neki nem fogsz dirigálni, és egyébként ha cseszik az együttélés során szükséges alkalmazkodásra, akkor megoldásokat kell keresned, amivel a magad dolgát könnyítheted meg:


- tudod, milyen: kelj fel hamarabb hajat mosni, stb., ha nem megy, akkor mosd meg este;

- villanyborotva/sminkelés és hordozható tükör, és keress hozzá egy világos helyet a lakásban

- tartsd a fürdőszobai cuccaidat egy hordozható tartóban, és ne a fürdőben.


Nem azt mondom, hogy ideális, de a céltalan veszekedésnél működőképesebb megoldás.

máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

6-os, hasonló helyzetben apuka kikérné magának majd közölné a kérdezővel hogy el lehet húzni otthonról, ha valami nem tetszik.


Aki ennyire pöffeszkedő és királynak érzi magát a házában, simán a másik szemébe vágja, ha nem oké, csitu vagy takarodó van.


Szívás.

máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, én is megszivatnám alkalom adtán. Nekem a párom ilyen, meg is csináltam, hogy be akart jönni a wc-s fürdőbe aztán hagytam hadd kínlódjon egy darabig. Azóta az van, hogy ha be is megy, de szólok hogy én is mennék, akkor 4 percen belül kijön (érdekes). Meg azt már megtanulta, hogy szól, mielőtt bevonul, hogy akar-e menni valaki a fürdőbe.

Lehet amúgy ennyit meg tudna tanulni apád is.

máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk én biztosan nem kelnék fel azért 1,5 órával előbb, mert apám 7 és 8 között gondol egyet bármikor és elfoglalja a wc-t.


Meg mikor? Keljek fel azért fél hat hatkor, mert ő bunkó? És minden nap keljek fel azért egyórával hamarabb, mert ő bunkó?

De pontosan mikor is keljek fel?


5-kor, mert ő 5:30-kor kitalálja beül kotlani, vagy elég csak 6- után?


Ahelyett, hogy a prsztja tanulna meg viselkedni.

máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!