Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom volt barátja hozzánk...

A lányom volt barátja hozzánk van bejelentve ideiglenes lakcímmel. Viszont most hogy szét váltak kiszeretnénk jelenteni tőlünk , de nem tudjuk vele felvenni a kapcsolatot. Ilyen esetben a kijelentéshez kell az ő jelenléte is , vagy én is kitudom ?

Figyelt kérdés
Én vagyok a ház tulajdonosa

máj. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Te is ki tudod jelenteni.
máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
95%
Kényszerkijelentéssel ki lehet jelenteni. Bemégy az okmányirodába és tulajként nyilatkozol, hogy már nem lakik ott.
máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerkijelentés. Aztán vagy visszajelenti magát, vagy nem.


Nagynéném konkrétan 6x ment be az önkormányzathoz, mert az exférje állandóan visszajelentette magát, hogy ott lakik (tartozása volt, és úgy oda mentek a levelek, amiket így "nem kapott meg"), de mi is jártunk így albérlővel, miután felmondtuk a szerződést.


Kijelentettük, aztán csak kaptuk a csekkeket a mi címünkre. Ja, hogy ő visszajelentette magát.

máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ez hogy megy? Bemegyek az okmányirodába és bejelentem magam a Budapest Kossuth tér 1 szám alá és kész?
máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 akkor fel lehetett volna nyomni okirathamisitásért, ugyanis s tulajdonosnak vagy haszonélvezőnek alá kell írni hogy engedi a bejelentést.
máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!