Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apaként a lány gyereket vagy...

Apaként a lány gyereket vagy anyaként a fiú gyereket melyik nemnek fenntartott nyilvános wc-be vinnétek be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett. Apa vagyok, fiam van. Egy beszélgetés közben merült fel a téma, amin korábban nem is gondolkodtam. Kíváncsi lennék akinél előfordult hogyan cselekedett. Akinél még nem, az mit gondol erről mit tenne.
máj. 20. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
93%
Amíg kicsik, addig a női mosdóba, utána a nemének megfelelően és megvárnám az ajtó előtt ha nekem nincs oda belépési lehetőségem.
máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
89%
Anyakent a fiamat a noibe vittem amig kicsi volt. Lanyos apuka ismeroseim is a noibe vittek a lanyaikat amig kicsik voltak.
máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
96%
Mindkét "fajtából" van nekem, ha én kísérem őket vécére, akkor a nőibe megyünk értelemszerűen. Ha az apjuk is velünk van, ő a fiát a nekik való mosdóba viszi. Ha apa a lányát, akkor a női mosdóba kíséri, hogy ne a piszoároknál állókat lássa a gyerek. Mivel ott csak zárt vécé van, ezt így lehet.
máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét nemű szülő esetén a nőibe, mivel ott csak zárt fülkék vannak.
máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. 🙂 Én is hasonlóan gondolkodtam. Apa vagyok és fiam van, de ha lányom lenne és a kora miatt még kisérnem kellene, én is a női wc-be vinném. Zárt fülkét használ mindenki, a jelenlétemmel nem hinném hogy nagyon zavarnék valakit. És neki is komfortos lenne. 🙂
máj. 20. 08:21
 6/91 anonim ***** válasza:
90%
No vagyok, de mozgasserultbe viszem, ha van. Nem egyszeru am elferni a kis fulkekben, igy jobban szeretem. Nem is ertem miert nincs sehol kulon csaladi wc (nalunk, nem tudom pl pesten van-e, videki vagyok) hasznos lenne.
máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
90%
A szabaly nálunk -Hollandia- az, hogy a szülő neme számít. Anya a női mosdót/öltözőt hasznalja a gyerekkel, apa a férfit.
máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy érdekes kérdés. A wc-ben vannak fülkék legalább!


Én attól vagyok ki, hogy úszásoktatásra ellenkező nemű szülő beviszi a női öltözőbe a lányát az uszodában.


Pucér vagyok és apuka bejön! Férfi vigye be a nőibe a kislányt?!


Valahogyan át kell öltöznünk, a pasas meg benn bámul.


Erre mi a megoldás? Az ajtókon át van húzva ellenkező nemű ember. Nem léphet be!

máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
93%
Én férfiként tuti a férfi wcbe vinném a lányomat, ha lenne. Nyilván úgy mennék be, h lássam épp ki van bent, aztán ha tiszta a terep (érsd Józsi bácsi nem lengeti a brét), akkor irány egy fülke. A női wc-be én felnőtt férfiként neccesebben tudok bemenni sztem. Sokkal több konfliktus lenne belőle, hiába gyerekkel mennék.
máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
69%

De most kifejezetten wcről volt szó, ott meg ritkán meztelen bárki is.

És udvariasan bekukkant apuka, elnézést kér, és söpörhet is a fülkébe a kicsivel, nem kell nézelődnie. A nők megértik, hogy miért oda vitte a kicsit.

máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!