Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak most...

Nem tudom mit csináljak most h összevesztünk és elköltöztem! (? )

Figyelt kérdés
Az történt hogy kaptam ma töriből egy kettest de nem mondtam meg hanem eltitkoltam mert ma volt a suliban halloween party utánna pedig mentem volna barátnőmhöz aludni!Elmentem a bulira egyszer csak csörög a telefonom...anyukám hív! Felveszem és csak ezt hajtja a telefonban:Kaptál ma rossz jegyet?mondom kaptam egy kettest ígycsinál:Hova dugtad el az ellenörződet?mondom nem is dugtam el!De csak ezt mondja hova dugtad el?stb. Utánna ezt mondta vagy felhívsz 10 percen belül h hol az ellenörződ vagy odamegyek és azt csinálom amire nem lennél büszke az osztálytársaid sőt az egész iskola előtt! Eltelt 10 perc!Jött értem a bulira elhívott a suli egy olyan sarkába ahol senki sem volt és csak ezt mondta:hol az ellenörződ? de vagy 20 szor! Mondtam neki h nincs nállam! Vittem a bulira maggamal azt a cuccot amibe a barátnőméknél lettem volna!Kiborigatta a mindenki előtt a cuccomat meg mindent és csoda! Nem találta meg az ellenörzőmet! Hazaráncigált és hol volt az ellenörzőm?ott az íróasztalon! Közben a kocsiban hazafelé megpofozott én meg közben azt mondtam h (mivel a szüleim elváltak)inkább költözök apához!Bementünk bejött a szobámba hozott egy zsákot ígycsinál nekem költözhetsz apádhoz gyorsan pakolj össze és már viszlek is! Összepakoltam és eljöttem apukámhoz apa szerint igazam volt bár egyből elkellett volna mondanom! Szerintetek most mit csináljak? 13/L
2010. okt. 29. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Valaminek még történni kellett, hogy anyud ilyen.Min akadt ki ennyire?Vagy mindig ilyen, meg a rossz jegy miatt is?
2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
hát maradj apukádnál, ahol jobb, vagy ott nem olyan kényelmes?
2010. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát mindig ilyen...

Apánál sokkal jobb de másik helyen vannak a barátok...

2010. okt. 29. 19:33
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
én csak a barátok miatt nem költöznék vissza a terrorba.
2010. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
ilyen esetekben ne a barátokat nézd elöb hanem saját magad
2010. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Maradj apádnál, különben idősebb korodra lelkibeteg leszel.
2010. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

mindenképpen maradj apukádnál... a barátokkal így is tudsz majd találkozni, de képzeld el mi lenne pár év múlva, ha már most ezt csinálja anyád!

én sem költöztem el hasonló helyzetben mikor megtehettem volna. most 20 évesen kellett az "anyósomékhoz" költöznöm, mert anyám közölte hogy választhatok közte és életem párja között... még szerencse hogy itt jobban szeretnek :)

2010. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Maradj apádnál, jobban jársz.
2010. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Mindig ilyen anyukád?

Lehet h ma csak fáradtabb,ingerültebb volt,és sajnos Te lettél akin letöltötte a dühét. Reggel hivd fel,és beszéljétek meg,nem kell egyszerre költözni.

Persze h jobb apunál,mert ritkábban vagy ott,és abban a pár napban nem jönnek ki ennyire a konfliktusok.

2010. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem az első eset lehet ez nálatok,hogy nem mondasz igazat,azért ilyen anyukád reakciója.Őt is meg lehet érteni,ha már kezd besokallni.
2010. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!