Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a családomnak? Öltetek?

Figyelt kérdés

Anya?

Apa?

Báty?

Húg? (11 és 4 évesek)

Nagymama?

Nagypapa?


illetve barátok?

köszi előre is :)


2010. nov. 10. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Anyának és apának színházjegyet, bátyádnak könyvutalványt ha nem szeret olvasni akkor zenei cd-t vagy valami jó filmet, vagy egy illatszercsomagot, húgodnak a 11 évesnek valamit ami most menő Hana Montána vagy ki a tököm szóval olyan pólót vagy kiegészítőt, asszem erre buknak a kiscsajok, vagy gyerek sminkkészletet pár száz forint a rossmanba, a négy évesnek barbie vagy stefi babát, vagy a két tesódnak közösen egy társasjátékot, nagyapádnak és nagyinak készíts ajándékcsomagot saját kezűleg ők úgyis nagyon örülnének neki, családi fotókat tégy saját kezed által készített keretbe, vagy önts gyertyát, készíts gipszképet ilyenek.Barátoknak meg vegyen a családja:)
2010. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát aminek örülnének. Mi itt csak teljesen személytelen dolgokat tudunk ajánlani, te tudod, hogy mit szeretnek.

Anyukám pl. már régóta szeretne muffinsütőt, de sajnálja rá a pénzt, így azt fog kapni. Ez attól lesz személyes, hogy tudom, hogy szeretne egyet.

2010. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Én még sosem öltem....


Anyának, nagymamának csinálnék üvegből saját kezűleg pl. vázát. Lefested és kidíszíted.

2010. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem ezeket a kérdéseket,te családod,mi idegenek honnan a büdös ...-ból tudjuk,hogy mit szeretnek mire vágynak,hogy enmberek mennyire nem ismerik egymást,ez kicsit gáz...
2010. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó nincs igazad.Én ismerem a családom és igen fejtőrést okoz mit vegyek.Az ilyen kérdéseket elolvasom és vannak ötletes dolgok.
2010. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Akit ismersz tudod mit szeret,mire vágyik...
2010. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Vagy ha nem tudod, akkor beszélsz vele és megpróbálod kitalálni.

Én személy szerint utálom ezeket az ajándékokat, amikor megkapom a nyolcvanadik kézzel festett vázát, ráadásul sok esetben nem is tetszenek, mert a legtöbb barátnőmnek egyszerűen nincs jó ízlése hozzá. Meg semmit nem tudok velük kezdeni. De azért értékeljem, mert kézzel készült.

Értékelem, csak nem tudok vele mást kezdeni, minthogy eldobozolom és felrakom a padlásra.


Sokszor jobban örülnék, ha mondjuk figyelne, mi van velem. Ha épp főzünk és az egyetlen fakanalam az orra előtt égetem el, akkor ne haszontalanságokat hozzon, mert jobban örülnék egy fakanálnak. És még neki is olcsóbb lenne.

2010. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Erről beszélek én is utolsó...Csak ehhez,figyelni kéne,törődni egymással,beszélni használni a szánkat,kommunikáció...De manapság csak elhaladunk egymás mellett mint a molekulák.
2010. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a korosztályokat sé h. ki mit szeret.Na meg h. mennyi pénzed van rá.Nagyszülőknek elég nehéz,de ha még fittek akkor lehetne vmi wellness hétvége ahol gyógyfürdőzni tudnak, vagy vmi olcsóbbat, papának italt, ha szereti, mamának vmi konyhai dolgot, terítőt, tányért, vagy az unokákról szép képkeretes képet.Ha babázik a húgod akkor barbibaba(én annó ilyet kaptam, meg olcsó görkorit, ruhákat stb.)14 évesnek már lehet vmi sminkes dolgo, vagy vmi cd, ha szeret olvasni akkor könyvet.A 11 évesnek pl. még jó ötlet vmi tanulósl,agyfejlesztős könyv gyerekeknek(vannak jópofa dolgok), Báty:pulcsi,parfüm,ha van vmi hobbi,akkor azzal kapcsolatban(egy csomag óvszer :-)

Anya-apa:Utalvány, akár kajás,vagy üdülős, vagy szépségszalonos, pulcsi, póló,konyhai felszerelés, szerszám.Most ezek jutnak eszembe.

2010. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy erről beszélsz. Csak megpróbáltam, hátha sikerül mások számára is érthetően leírni.

A minap osztott ki itt egy 15 éves kiscsaj. Azt mondta, hogy szerinte én nem foglalkozom a családdal, merthogy van, akinek már most megvettem az ajándékot. Szerinte 1. készítenem kéne, 2. csakis egy héttel karácsony előtt, hogy ráhangolódjak. Hiába próbáltam magyarázni, hogy ha valaki olyan dologra vágyik, ami boltban kapható, és most kapom meg akciósan, tehát mire várjak vele - én maradtam az érzéketlen, aki nem érti a karácsonyt.


Sajnos ma az embereknek komoly tévképzeteik vannak. Pl.

Ha sok pénzt költesz ajándékokra, nem lesz igazi a karácsony.

Ha nem saját kezű haszontalanságot csinálsz, nem lesz igazi a karácsony.

Ha nem közvetlenül előtte készíted, akkor nem lesz karácsonyi hangulatod (az mindegy, hogy pl. én még 23-án vizsgázni fogok, és tanulni, nem dekupázsolni).

Stb.


Én meg hozzászoktam ahhoz, hogy karácsonykor elárasztjuk a fa alját ajándékokkal, nagy a család, mindenki ad mindenkinek, ez n*(n-1) ajándék, idén már 12-en leszünk :D

Ciki, de huszonéves fejjel boldog vagyok ettől.

Nyilván mert nem értem a karácsonyt...

2010. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!