Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felidegesített apám, és...

Felidegesített apám, és elmondtam anyámnak, hogy megcsalja őt apám, rosszul tettem?

Figyelt kérdés
És most én vagyok a hibás apám szemében, aztmondta többet ne is szóljak hozzá, de szerintem nem nekem kéne szégyellnem magam. 19/f
2010. nov. 13. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

szerintem jól tetted...

apád egy pöts, anyádnak meg nem ártott megtudni az igazat.

2010. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Azt tetted rosszul,hogy eddig nem mondtad el anyudnak...
2010. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Hát, valójában jobb lett volna, ha apádnak szólsz, hogy beszéljen erről anyádnak... Nem a legjobb a gyerektől megtudni az ilyet és bármennyire fáj is, ez nem tartozik rád, az ő dolguk,.
2010. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ismerős..ismerős.. Jobb később mint soha.. Jól tetted! 15/L
2010. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is azt mondom! Ne szégyeld magad, nem a te hibád!! Úgyis kiderült volna
2010. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Jól tetted, hogy elmondtad.

DE!!!!! Ilyen dolgot nem dacból, haragból közlünk a 3. féllel. Olyan mintha ez lenne a te kis bosszúd. Pedig ez annál azért jóval lényegesebb dolog. Ha apud nem idegesít fel, akkor meg se teszed?

2010. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már régóta idegesít, meg szivat apám és ütőkártyának tartogattam ellene
2010. nov. 13. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

hát ez kétélű dolog szerintem. ha a szüleid eddig jól megvoltak, anyukád nem is sejtette és apukád mondjuk ugyanúgy tisztelte, "szerette" mint azelőtt akkor nem biztos hogy a legjobb dolog volt. mert így csak anyukádnak okoztál nagy fájdalmat.

ha viszont rossz volt köztük a viszony, anyukád is sejtett valamit akkor jól cselekedtél.

ehhez hozzáteszem, hogy amikor én tini voltam apukámnak is volt valakije. én véletlenül megtudtam. nem szóltam anyunak mert úgy éreztem ez nem az én dolgom. ennek már 15 éve. anyuék azóta is jól megvannak és apunak is csak egy futó kaland volt az a nő.(mint utóbb megtudtam) ha akkor ebből balhét csinálok akkor valószínű elváltak volna,vagy legalábbis a családi békének annyi lett volna. Utólag is azt mondom, hogy jól döntöttem hogy nem szóltam.

2010. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Látod, ez az ütőkártyás dolog a szemétség, nem az, hogy elmondtad.
2010. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Jobb így mindenkinek. Ha szerencséd van, elválnak, akkor anyád nem lesz kihasználva, apád dughat akárkit, téged meg nem idegesít. Szerintem jól tetted, látszik, hogy életrevaló vagy.
2010. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!