Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jó döntést hoztam?...

Vajon jó döntést hoztam? Többi lent.

Figyelt kérdés
4 hónapot éltem együtt a Szerelmemmel albérletben a szülővárosunktól jó messzire mentünk az ország másik végébe. Voltak vitáink,mert nem éreztük olyan jól magunkat abba a városba,de munka miatt oda mentünk. A Szerelmem felmondott a munkahelyén és épp ma költöztünk haza. Az együttélés tökéletes volt és mindkettőnk számára egyértelmű, hogy együtt képzeljük el a jövőnket. Most, hogy munka és pénz nélkül hazajöttünk a szülőkhöz rádöbbentünk, hogy így sem jó. Mihamarabb összeakarunk költözni újra. De vajon mikor? Együtt az idegenbe se volt jó, de itthon külön egymástól is borzasztó. Mit tennétek a helyünkbe?
2010. nov. 19. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtok ott ahol most vagytok összeköltözni? Nem megoldható?
2010. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húgom a párjával egy ideig albérletben lakott, de aztán úgy döntöttek, az egyetemi tanulmányok mellett nem bírják anyagilag a dolgot. Így hazaköltöztek: ki-ki saját otthonába. Egyikük sem akar a másik szüleihez költözni, úgyhogy néha itt vannak, néha ott, néha külön. Eleinte nehéz és szokatlan volt, de azóta is harmonikus és töretlen a kapcsolatuk, ugyanolyan minta-párost alkotnak, mint előtte. Most azonban gyűlik a pénz a számlájukon, és már előre tervezgetik, hol szeretnének házat venni.. Szerencsés, ha egyikőtökhöz tudtok költözni mind a ketten, de ha nem, akkor meg ne költsetek albérletre: inkább viseljétek el a dolgot 1-2 évig, és vegyetek egy lakást, ahol együtt élhettek. Ha szeretitek egymást, úgyis megmaradtok együtt, ha meg nem.. Mindenesetre a külön élés nem törvényszerűen dúlja szét a szerelmet. Csak megszokni nehéz..
2010. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!