Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalátok már, hogy egy...

Tapasztalátok már, hogy egy rossz kapcsolatban teljesen lepukkan fizikailag egy nő?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy hosszú, rossz kapcsolatomnak, felszedtem mellette vagy 15 kliót, ellustúltam, meg is csúnyultam, úgy érzem. Mióta vége lett, szaladnak le rólam a kilók, igaz, hogy diátázom, de azt előtte is próbáltam, de aztán úgy kikészített, hogy bánatomban, meg idegességemben telezabáltam magam. Most úgy érzem, kedzek visszaszépülni, visszatért az életkedvem, sugárzok, és ezt mások is észrevették. Hiába próbáltam rednbejönni a kapcsolat alatt, sosem sikerült.

Szerintetek miért van ez?

Mások is voltak így?


2010. nov. 23. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megválaszoltad saját magadnak a kérdést. Lezártál eghy rossz kapcsolatot, vége a feszültégnek. "Visszatért az életkedvem, sugárzok" ezért van az, hogy úgy érzed, hogy kezdesz szépülni.

Ezért nem szabad egy kapcsolatot sokáig húzni, ha már nem jó.

2010. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is nem rég voltam így.

Vannak emberek, akik nem képesek egy kapcsolatba beletenni semmit, csupán kivenni belőle. Ilyenkor a partner szívja meg, mert gyakorlatilag egy ember enegiája visz kettőt.

A folyamat elsőre teljesen ártalmatlannak látszik, az ember csupán belül érzi azt, hogy nem tud egyről a kettőre jutni, és hogy valami nem jó.

Ez a valami nem más, mint hogy a partner mindenben terád hagyatkozik, te viszont, bár fizikailag ott van, olyan mintha egyedül lennél.

Az egyelten hatékony megoldás az, amit Te választottál: meg kell szabadulni tőle.

2010. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem a kapcsolatra kell fogni.Le kell szokni arról hogy a stresszt evéssel vezeted le.Az nem old meg semmit.
2010. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert egyedül is jobb, mint rossz társaságban.

Még a 15 kiló ELŐTT ott kellett volna hagynod, azzal tettél volna igazán jót magadnak.

2010. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy nem volt megoldás az evés, és hogy már előtte ott kellett volna hagyjam, de szerettem és féltem a változástól.
2010. nov. 23. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nagyjából fordítva vagyok... Én mikor lezártam egy nagyon rossz kapcsolatomat, akkor hagytam el magam, és akkor éreztem ezt, amit te leírtál. Aztán a mostani párommal összejöttünk és megint jól érzem magam sugárzom. :)
2010. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg attól is rossz lesz egy kapcsolat, ha a nő lepukkan ahogy te írod. Sok férfi kiábrándul egy idő után, amikor telnek a hónapok/évek és a csinos nőből akibe beleszeretett egy igénytelen bálna lett. Ennek egyenes következménye az egyre rosszabb kapcsolat és boldogtalanság.
2010. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztaltam ilyet. Nagymamám évekig élt együtt egy gonosz bácsival. Ezalatt az idő alatt marékszámra szedte a gyógyszert, hetente járt orvoshoz, sokszor vacakolt a szive is. Mikor különköltöztek, teljesen kivirult. Azóta nem volt beteg, volt egy hosszú, szép kapcsolata is. Ma egyedül él, de mindig jó a kedve, egészséges és boldog is.
2010. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10:25 Nem ettől romlott meg a kapcsolat, mikor összejöttünk sovány voltam nagyon, 46 kiló, az a plusz 15 se csinált bálnát belőlem, sőt neki tetszett, hogy híztam, midnig etetett volna, hogy hízzak még, és ő még most is nagyon szeretne visszakapni.
2010. nov. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!