Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnátok a férjetektől...

Elválnátok a férjetektől azért mert nem jön össze a baba? Vagy mit szolnatok ha őezert elválna tőletek? Milyen a baba nélküli hosszu házasság?

Figyelt kérdés
Ha örökbefogadnánk szeretne minket vajon? Attol félek rossz géneket örökölne vagy nem szeretne minket
2010. dec. 1. 14:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
3 évet vártunk a babára és nem fordult meg a fejünkben.
2010. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem válnék el. Nem egy gyerek miatt házasodik az ember-szerintem.

A vérszerinti gyerek is örökölhet rossz géneket, annak is lehetnek nem szeretem napjai...

Olvastam valahol a múltkor, hogy megkérdeztek egy kislányt, mi az az örökbefogadás:

"Az, amikor a kisbaba nem az anyukája hasából születik, hanem a szívéből."

2010. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%

Egész kicsi csecsemőt érdemes örökbe fogadni, mert azok még olyan őszinték és ártatlanok, hogy aki kedvesen bánik velük és gondozza őket, azt tekintik a szüleiknek.

Ezért tudom sajnálni az intézetben nevelkedő kicsiket, mert azok már ilyen korban is súlyosan sérülnek lelkileg pont emiatt.

Kisbabát vegyetek magatokhoz, akinek majd később, amikor már kinyílik a tudata, elmagyarázzátok, hogy mi az igazság.

2010. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el! Elsősorban azért mentem hozzá, mert szeretem. Őt magát! Attól még,hogy önhibáján kívül nem tud egy babával megajándékozni, még ugyanúgy szeretném. Örökbefogadnánk egy gyereket és élnénk boldogan. Ha erős a kapocs és a szerelem, még egy örökbefogadott babával is lehet boldog életünk!
2010. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
csak az a baj hosszu a procedura es kisbabat nem nagyon kaphatunk csak nagyok közül választhatunk..ezt mondták. szarul van megcsinalva a rendszer.
2010. dec. 1. 15:02
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 6 éve várjuk. Azt mondhatom, hogy még jobban összehozott minket a sok procedúra a babával kapcsolatban, mint gondoltam.
2010. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nélkül elképzelhetetlen egy jó és hosszútávú kapcsolat?
2010. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

lombikon nem gondolkodtatok? vagy már kivizsgáltattátok magatokat v nem valamelyikőtökkel van-e a gond?

biztos h nem vállnék ezért

2010. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Elég sok házaspárt ismerek,akiknek nem jött össze a baba,és nem is fogadtak örökbe gyereket. Hosszú évek óta élnek együtt,mert szeretik egymást. Ez a legfontosabb egy házasságban! A gyerek csak plusz öröm!
2010. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
nekünk még "csak" egy éve nem jön a baba,és még nem vagyunk házasok,de egyszer sem fordult meg a fejemben,hogy csak ezért otthagyjam!Ha valóban nagyon szereted a párod,akkor szerintem ez nem lehet akadály a kapcsolatotokban!
2010. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!