Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek neki...

Milyen ajándékot vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapja vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk, már együtt is lakunk ill. én lakok nála. Fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki karácsonyra. 30 év körüli férfiak ti minek örülnétek?! Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm!
2010. dec. 3. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én párom a horgászattal kapcsolatos dolgoknak örül a legjobban, illetve a szerszámoknak. :D

Nem szívesen használja őket, de persze muszáj, és mindig örül neki, ha van vmi új nála. :D

Pl. egy nagy láda, amibe belehányhatja őket. :DDD


Hobbyval kapcsolatos dolgok, könyvek, cd-k, dvd-k. A pasiknak sztem ezek a legértékesebb ajándékok. De azt még nem sikerült vele elhitetnem, hogy nekem meg a ruhák és a csecsebecsék. :DD

2010. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit többet kéne tudnunk a pasidról, hol éltek, mivel foglalkozik, hobbi, anyagi helyzet, stb.-stb.
2010. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nő vagyok, azaz lány. sztriptízelj neki, ha kapható vagy erre, ő meg fogékony, márpedig pasiból van...
2010. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon szereti az állatokat, állattartással foglalkozik. Meg persze oda van minden szerszámért is. Azt hiszem valami ilyesmit fogok neki beszerezni. Nem szeretnék olyasmit venni, amit csak feltesz a polcra.

A sztriptíz sem rossz ötlet:)

2010. dec. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!