Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküszöm. Bele őrülök a...

Esküszöm. Bele őrülök a féltékenység érzetembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt barátnőmmel. Nagyon féltékeny vagyok rá. Majd beleőrülök ebbe az érzésbe, és egyre rosszabb... Pedig lehet, sőt nincs is okom a féltékenykedésre. Ezt az érzést mivel nyomhatom el, vagy mivel könnyíthetek rajta? Majd beleőrülök abba, hogy arra gondolok, hogy másé lesz valamikor.. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, nagyon rossz
2010. dec. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Önbizalomnövelés. A féltékenység nem más, mint a tudat, hogy te nem vagy elég jó a párodhoz, és bármikor találhat nálad jobbat. Ezt kellene kiverni a buksidból, hisz ha a barátnőd nem szeretne, nem lenne a barátnőd. Tényleg keress fel szakembert, sokkal jobb lesz.
2010. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az első igaz! Plusz még annyit, hogy a csajban nem bízol és az is baj. Szerintem megalázza a partnerét az, aki nem bízik benne.
2010. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is pszichológus...de ezzel semmi gond nincs. Fordulj bizalommal egy szakemberhez
2010. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány persze ezt nem biztos h szakember teljesen kitudja gyogyitani ezt magadnak kell ki orvosolni és probálkozni h minél jobban biz párodban mert a féltékenység nagyon rossz tulajdonság!!!
2010. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
énsem jó kedvemből vagy unalmamban vagyok féltékeny.... és hogy gyógyítsam ki magam belőle? ötletek??
2010. dec. 6. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:

önbizalomnövelés. ennyi.

én sosem vagyok féltékeny a barátomra, nem is ad rá okot. bízom benne, szeretem, érzem, hogy ő is szeret, és a közeljövőben biztosan nem tervezi, hogy elhagy :D


okot ad rá a barátnőd, h féltékeny legyél???


amúgy meg semmi értelme, ne pocsékold ilyen hülyeségekre az érzelmeidet.

2010. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Paul hauck- a féltékenység c. könyve nekem sokat segített, Alexandrában, Libriben kapható
2010. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miből gondolod,hogy mindenkinek csak Te nőd kell?
2010. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!