Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és legrosszab...

Melyik a legjobb és legrosszabb érzés a világon?

Figyelt kérdés
fizikai és szellemi (érzelem)
2010. dec. 6. 21:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Legjobb: beteljesült szerelem, az abból fakadó szexuális élvezet, valamint a személyes képességek kibontakoztatása, az abból fakadó érvényesülés, sikerélmény (pláne a kettő kombinációja, ha a szerelmed támogat is ebben, büszke Rád :) )


Legrosszabb: gyász, hirtelen sokk (pl.nem várt elhagyás, kiábrándulás a partner részéről),kombinálva a tehetelenség érzetével, illetve megtudni, hogy beteg vagy, és az állapotod, ha nem is halálos, de nem is javítható.

Azaz mindent összevetve legrosszabb a világon a tehetetlenség.

2011. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Fizikai: legrosszab nekem a fogfájás meg a fülfájás.

Szellemi:legjobb a viszonzott szerelem

legrosszabb a viszonzatlan szerelem és a bűntudat

2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Számomra a legrosszabb mikor értéktelen, semmirekellő, semminek érzem magam/éreztetik velem. Mikor tehetetlen vagyok s kétségbeesett.
2011. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Én csak egy legrosszabbat írnék, a lelkihez: a magány. Számomra ez az, ami elviselhetetlen...
2011. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
hmmm
2011. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Magány, depresszió, kilátástalanság.
2011. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Legjobb fizikai: Amikor megölel, megcsókol a szerelmed

Szellemi: Amikor boldog vagy, szeret a családod, a szerelmed is

Legrosszabb fizikai: Ezt nem tudom, nem igazán érzem a fájdalmat... :S

Legrosszabb szellemi: Amit most élek át... Van egy fiú, akit imádok. Elmondja, hogy szerelems belém, mondtam, hogy én is az vagyok belé... Becézgetett, legtöbbször viszont msnen beszélgettünk, ha pill.ben vagyok, számolta a perceket, mire visszajövök.. Tegnap letiltott msnről, nem hajlandó velem találkozni, hátam mögött lekur.vázott, nem hajlandó feloldani a tiltást, hiába kérdezte a barátnőm tőle, mi baja van velem, azt válaszolja, hogy hagyjuk a témát...Meghalok... :'(

2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Enkem eddig a legrosszabb a gyász(legyen az halál, vagy szakítás),legjobb a viszonzott szerelem.Gyerekem még nincs,de aki nem lesz depis,gondolom az is nagyon jó érzés amikor megöleled a kisbabádat.
2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 olivér80 válasza:
A legrosszabb már tudni,hogy nekicsapodsz a fának 90-nel,és a legjobb hogy ezt mind meguszod karcolás nélkül.Persze egyedül, vagy nem kivánom ezt az érzést társaságban.Ha kiprobálnád, ingyen lehetőség a Dacia teszt pályán.
2011. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

A legjobb fizikai az orgazmus.

A legjobb szellemi a szerelem és a szeretet.

A legrosszabb fizikai nekem az volt, amikor a térdkalácsomból egy db letörött.

A legrosszabb szellemi érzés, amit rövid életem során átéltem az egy gyerekkori jó barát elvesztése, akivel az utolsó személyes találkozásunknál veszekedtünk és közöltem vele, hogy soha többet nem akarom látni. Telefonon beszéltünk és bocsánatot kértem tőle, de nem tudtam megölelni és nem mondtam neki, hogy szeretem. És már nem is tehetem meg. Szeretném látni és beszélgetni vele, mert hiányzik.

18/L

2011. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!