Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első közös karácsonyunk...

Az első közös karácsonyunk lesz, az én családomnál leszünk szenteste, mekkora ajándékot illik ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
Foggalmam sincs mekkora ajándékot merjek venni a barátomnak mert eddig még nincs tapasztalatunk,hogy ki mennyit áldoz az ajándékozásra...Segítsetek!Ti hogy küszöböltétek ki,hogy kellemetlenül apró ajándékot vagy éppen a párotokéhoz képest hatalmas ajándékot adjatok?
2010. dec. 7. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem ajándékoztatok, más alkalomból? Kb annyiért, kicsit többért.
2010. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem volt rá alkalom..
2010. dec. 7. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legtisztább ha megkérdezed a páros.Nem ciki ha megkérdezed töle h mennyit szán ajándékra.ÉS azt is megkérdezheted h közösen vesztek e a szülöknek vagy külön.

Ő megveszi a szüleinek és a közösen adjátok oda,te meg a te szüleidnek(ha még friss a kapcsolat vagy nincs keresetetek,akkor ez a jobb megoldás)Ha van keresetetek és megtudjátok beszélni akkor érdemes közösen venni egy kis aproságot mindenkinek.Mi mindig megbeszéljük h kb.mennyit szánunk arra a karira ajándékra,ez nem gáz.

Jobb mint iszonyat kellemetlenül érezd magad emiatt.

2010. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kapcsolat nem ciki.

Nekem 2x annyiért vett 1. évben 5 hónapja voltunk együtt(igaz már a menyasszonya voltam:) :)

Én egy inget vettem neki, meg nyakkendőt, ő meg egy scholl papucsot.

Ennek már 10éve.

2010. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez lesz az első karácsonyunk. A szüleimnél leszünk szeneste, másnap meg náluk. Mi megbeszéltük hogy nem veszünk ajándékokat, mindkettőnknek megvan mindene amire szüksége van. Úgy döntöttünk a karácsony inkább arról szóljon hogy együtt van a család és szeretetben teljen az ünnep.
2010. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi :-) nem szeneste hanem szenteste :-)
2010. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Úgy gondoltam, hogy ha kellemetlen, hát kellemetlen, ez van. Végül nem volt az :)
2010. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem tőle, hogy mit szeretne, hogy hozzon neki a Jézuska? Ő olyan típus, hogy mindíg, mindenre van vaami elképzelése, hogy mit szeretne kapni. Ekkor még alig 1 hónapja voltunk együtt. Felsorolt néhány dolgot, és akkor már úgy nagyjából képben voltam, hogy mennyit költsek rá.
2010. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én első évben csak páromnak vettem ajándékot,utána következő évben vettem már a családjának is,de mivel idén senkinek nem tudok venni ajándékot ezért nem is töröm magam,mivel tudják,h nincs miből!

Ha veszel nekik nem az a lényeg,h mit,hanem h szívből szól!

Ne stresszeld magad ezért!

Vagy beszéld meg vele,h te mire gondoltál vagy esetleg ő mire gondolt és akkor sokkal könnyebb lesz!

2010. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!