Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férjes asszony kölcsön...

Minden férjes asszony kölcsön kér a férjétől pénzt?

Figyelt kérdés
Mert én csak akkor tudok vásárolni a családnak ha kérek tőle kölcsön mert én gyesen vagyok és abból adom vissza
2010. dec. 9. 21:21
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Én nem kérek tőle pénzt. Közös kasszán vagyunk, így megbeszéljük, kinek mi kell.
2010. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
97%
Most ezt nem értem. Kölcsön? lakótársak vagytok vagy barátok vagy mik? Mert hogy nem férj és feleség az biztos.
2010. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%
:| hát az én szüleim nemkérnek egymástól kölcsön, hisz közös a pénz. nem is értem ezt.
2010. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
49%

Ez vicc!

Nem minden férjes asszony, csak egyetlen férjes asszony!


Bocsi, de ezt nehéz elhinni.

2010. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
96%
Közös kassza, főbb kiadásokat megbeszéljük. Ő sem költ kirívóan sokat ruhára, én se költöm el lovira, és azért eleget keresünk mind a ketten, hogy ne legyen abból baj, hogy milyen kenyeret vagy felvágottat vesz az egyikünk.
2010. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha külön kasszán vagytok akkor érhető, elég sok család él így. Csak itt a fórumon nem jellemző, viszont én számtalan külön kasszás esettel találkoztam.
2010. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%
Mi van???? Kölcsön kérsz kajára a férjedtől? Hát ez a legnagyobb baromság. Gondolom a kajából ő is eszik. Ha te GYES-es vagy az ő gyerekével, akkor természetes hogy ő keres rátok, és téged is eltart nem csak a gyerekét. Nem vagyok hive annak, hogy papirral együtt lerakja a férj a pénzét, de hogy kajára keljen kölcsön kérni, azt túlzásnak tartom. Én nem tudnék igy élni.
2010. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
26%
ugen, csak máshogyan hívják.
2010. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát az marha vicces lenne, ha úgy kellene kölcsön kérnem tőle. Teljesen közös kasszán vagyunk és a számlák befizetése után a megmaradt pénzt felezzük. Amikor az én számlámon marad több akkor én utalok neki, amikor az övén akkor ő nekem. A bevásárlásokat felváltva intézzük, akinek éppen van ideje az megy el vagy esetleg együtt. Amikor gyesen voltam, akkor sem volt másképpen ez.
2010. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sok olyan házasságról hallok mostanában, ahol mindenki külön gazdálkodik a saját pénzéből. Persze a költségeket közösen fizetik, de a maradékkal mindenki azt csinál, amit ő akar. Ez számomra is döbbenetes, de tényleg nagyon sok ilyen van.

Mi teljesen közös kasszán vagyunk, közösen veszünk ajándékot, megbeszéljük kinek mit, mennyit tudunk költeni, és kész. Nincs enyém vagy tiéd. Már a kapcsolatunk első percétől csak "miénk" van, ha anyagiakról van szó. És sok minden másban is. Az időmmel sem én magam rendelkezek csak, ugyanúgy mint ahogy ő sem az övével. Ez a házasság....

2010. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!