Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátaink pénz nélkül maradtak...

Barátaink pénz nélkül maradtak karácsonyra, küldenék nekik egy csomagot. Mi legyen benne?

Figyelt kérdés
Nem fogadnak el kaját,ilyesmit,valami hasznos,jópofa,kedves csomagot szeretnék összeállítani.papa,mama,kislány. Nekem sincs sok pénzem,úgyhogy nem tudok sokat áldozni rá,mégis szeretném megkönnyíteni a dolgukat.
2010. dec. 12. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

leírom én minek örülnék

aszalt gyümölcsök, éppen nézegettem az újságokban, finomak:))

teaválogatás, szeretem a finom teákat, most úgy is vannak kifejezetten téli teák, szóval almás - fahéjas stb.

valami finom házi készítésű kalács, az otthoni ízek mindig felvidítanak, olyan meghitt a hangulatuk, nem úgy, mint a boltiaknak, kivéve amikor kürtöskalácsot árulnak, annak hihetetlenül jó illata van

egy finom illatú tusfürdő, bármilyen rossz is a kedvem egy fürdő mindig ellazít, szerintem az eperillatú tusfürdők nagyon jók

dobozos csokoládé, a Lidl- ben nagyon jók, egyszer kaptam onnan 2 fajtát is, mindkettő nagyon finom volt

2010. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Attis0609 válasza:

ha van elég helyed, hívd meg őket egy közös karácsonyi "hétvégére" amin nekik ugyebár nem kell költeniük, neked meg csak kicsivel többet kell főzni, sütni, így nem kerül sokba.

Közöld velük, hogy ne hozzanak ajándékot, ha mégis ragaszkodnak hozzá, kösd ki hogy csak készített ajándék szerepelhet a karácsonyon, maximált költséggel.

(így ti is ilyet adjatok egymásnak, és nekik is.)

Az ajándékok mellé pedig mindenki adjon valamilyen élményt is, hogy ne csak egy nesze legyen.

pl kis versike, vagy valami.

2013. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Attis0609 válasza:

Megint én...

Alár a közös készülődésbe is be lehet őket vonni.

sütés, főzés, stb, közösen sokkal kellemesebb..

2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!