Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú anyja egy törekvő,...

Ha egy fiú anyja egy törekvő, pénzéhes nő, és férfiról férfira költözött a gyerekkel (állandó lakhelyváltozás), lebecsüli, csúnyákat mondott neki, akkor azt a fiút érte lelki sérülés?

Figyelt kérdés

5-6 apa, 3 testvér, mindent megkap, kivéve a szeretet.


A barátomról van szó. Egyszerűen nem tud megbízni bennem. Lehet az eddigi élete erre magyarázat? 17 éves, rossz tanuló, magatartásproblémákkal küzd, mindenkivel gonoszkodik. Nehezen tudott megkedvelni, de nekem nagyon megtetszett, és tudtam, h ez a viselkedés csak látszat. Egyre jobban megismerem, és félek, hogy az anyja viselkedése miatt sosem fog tudni megbízni bennem.


2010. dec. 18. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Idő..az majd helyrehozza. Nem irigylem szerencsétlent.:(
2010. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és az igazi apjával sincs túl jóba, egy nagyon öreg pasi és alkoholista.
2010. dec. 18. 19:15
 3/8 anonim válasza:

el kell döntened hogy szereted e annyira hogy egy életen át kitarts mellette. ha nem hagyd el ne árulj zsákbamacskát.

az idő ezen nem segít. javulhat de nem fog megszűnni akármennyi szeretetet is adsz nem fog tudni adni. az anyám is így járt apámmal és ő 20 éve kitart de nehezen. döntsd el neked menne e ez.

remélem tudtam segíteni

2010. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit keresel egy ilyen fiuval?

"és tudtam, h ez a viselkedés csak látszat." Honnan tudtad? Hagyd a fenebe.

2010. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé, nem megy ez csak úgy. gondolom a szerelem halványultával egyre inkább fog zavarni, de addig miért ne töltsünk együtt kellemes perceket?:)
2010. dec. 20. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Toltsetek kellemes perceket, de ne probalj meg anyja lenni. Ket szerep egyutt nem megy.
2010. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magától nem fog megváltozni,mert a családi helyzete valóba rossz irányba befolyásolhatta a személyiségét.Esetleg ha pszichológus segítene neki,az talán változtathat rajta.Vagy az,ha teljes mértékben megváltozik az élethelyzete,körülményei,úgy,hogy jó irányba tudjon változni.
2010. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elég sértő lenne ha mondnaám neki, hogy menjen el pszichológushoz, és szerintem nem is menne, de már a suliból egyszer elküldték és 1x elment de többet nem... na majd lesz vmi, köszönöm az eddigi válaszokat!:D
2010. dec. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!