Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék 5 éven belül örökbe...

Szeretnék 5 éven belül örökbe fogadni egy afrikai kisbabát. Apa azt mondta, hogy hülye vagyok és sose fogja szeretni ezt a gyereket. Ez kicsit elbizonytalanított, de nem vette el tőle teljesen a kedvemet. Bonyolult folyamat egy örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá? Tudok erről valamit?
2010. dec. 18. 21:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ezerszer inkább gyerekes vágynak tűnik ez a "kell egy különleges gyerek". Neki is jobb, ha afrikai szülők fogadják örökbe. Aki gyereket akar, annak mindegy, hogy milyen nemzetiségű, mert ő anya akar lenni, nem egy különleges gyerektulajdonos. Szóval ha jó szülő akarsz lenni, akkor inkább anya akarj lenni.
2010. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem még gyerek vagy, az örökbe fogadáshoz elöször is nagykorúnak kell lenned, másrészt házasságban élni, harmadszor meg megfelelö anyagi körülményeket kell tudni biztositani.


De ettöl függetlenül egy afrikai gyerekkel csak kiszúrsz, ha európába - különösen MO-ra - hozod, mert csak csúfolni, bántani fogja az emberek többsége.

2010. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%
5 év még sok idő.Szerintem kinövöd.Tanulj,menj férjhez,dolgozz és szülj!!
2010. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

nagyon bonyolult és rengeteg pénzbe kerül.

ki is kell többször utazni az adott gyerekotthonba, és az ottani bíróság dönti el hogy viheted-e de ehhez meg kell felelned.

2010. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
azt mondtad kisbabát....szerintem ha biztosítani tudod neki a dolgokat, és pár év múlva is szeretnéd, akkor van esélyed, de egy örökbefogadás évekig is eltarthat...addigra meg már nem kisbaba lesz a kisbaba
2010. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg ha van rá lehetőséged, inkább szülj.
2010. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%

Én meg úgy vagyok vele lesz*rnám h mien unokám van.

De gondolj bele kik lesznek a fekete gyereked legjobb haverjai? A cigányok.

Jah és az sem mind1 h afrikai v amerikai néger gyerek lesz. Megpróbálni meglehet de nem bizti h oda adják olyan nyomós érveidnek kell lennie amit most így megse tudnál fogalmazni.

18/F

2010. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Kis hazánkban is van elég nyomorult sorsú baba, miért nem válogatsz azokból?
2010. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Egyedülállók nem fogathatnak örökbe, házasnak kell lenni, bíztos anyagi háttér kell, kivizsgálnak fizikailag, lelkileg, és a hatóságok nem pártolják hogy külföldről fogadj örökbe mível itt is tele vannak az árvaházak.
2010. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
A kedves kérdezőnek éppúgy megfelelne egy krokodil, vagy egy zsiráf bébi is.
2010. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!