Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehette ezt pont az...

Hogy tehette ezt pont az ünnepek előtt? Férjemet rajta kaptam egy másik nővel!

Figyelt kérdés
És még neki áll feljebb...Teljesen elkeseredtem:-(( Itt van az 5 hetes kislányunk akit már 4 éve terveztünk.. és elhagy egy ócska ribanc miatt..?? Köszönöm a válaszokat! 29N
2010. dec. 22. 15:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom téged sajnáljalak jobban vagy a picit :(. Nagyon rossz lehet ...

Mi az hogy neki állt feljebb? Mit mondott?

2010. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%

hát...vagy megbocsátod neki..vagy nem...

de a gyerek miatt jobb lenne igen...

2010. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Elkezdett ordíbálni velem hogy én tettem tönkre a házasságunkat, ami nem igaz én próbáltam megmenteni ő meg sz*rt bele!!! Olyan régi hülyeségeket felemlegetett pl: vett egy autót nekem amit összetörtem (balesetem volt és nem én voltam a hibás.) És hogy ennyire értékelem a dolgokat... meg stb mindig engem hibáztatott...
2010. dec. 22. 16:06
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már a baba előtt is volt/voltak női.

Én nem biztos, hogy megbocsátanék neki. A gyerek miatt ne te hunyászkodj meg! Neki kellene. És, mi az, hogy még neki áll feljebb?! Ő is akarta a picit?

2010. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lenne a helyes.de hogy a kicsi 5hetes... Ne stresszelj az a legfontosabb:)
2010. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy akarta a picit. Nem akart összejönni.. elmetünk egy csomó orvoshoz.. aztán sikerült. aztán most megcsal.(
2010. dec. 22. 16:08
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a legjobb védekezés a támadás. Remélem van hova menned a picivel, mert ebből az életben nem lesz házasság.


1.

2010. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az enyém a lakás, természetesen ő fog menni!!! mert ezt nem hagyom..
2010. dec. 22. 16:10
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

aki ilyeneket vág a feleségéhez, ilyen undorító stílusban, aki ráadásul friss anyuka, ott már kihűltek az érzelmek.

ha úgy érzed, meg tudod neki bocsátani idővel, akkor érdemes vele maradni, hátha belédszeret újra, de ha nem, akkor hagyd ott inkább.

ha vele maradsz, nem kötelező hűségesnek lenned neked sem.

persze nyilván nem ez a legfontosabb most egy kismamának, na de idővel... szóval nyugodtan kalandozhatsz majd te is.

2010. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom :(


Szomorú, hogy könnyebb volt neki mással szórakozni (az új mindig könnyebbnek tűnik), mint a Ti kapcsolatotokon dolgozni.


Balesethez így áll hozzá? Ahelyett, hogy örülne, hogy semmi bajod nem lett.


Különben is, akármit hoz fel, nehogymár még Te legyél a hibás, amiért ő megcsalt.


Szerintem erre nincs elfogadható indok, ha baja volt a kapcsolatotokkal, azt Veled kellett volna megbeszélnie, megoldania, és nem ezt csinálnia.


Tovább súlyosbítja, hogy most született meg a közös gyereketek, imádnia, óvnia kellene Benneteket, minden szeretetet megadni - nem ezt csinálni!!!!


Tudom, hogy baromi nehéz, de én elhagynám.

29/N

2010. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!