Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van ma egy 40...

Mennyi esélye van ma egy 40 es nőnek, két gyermekkel. Kezdhet még új életet?

Figyelt kérdés
Elhagyott a férjem két hónapja, egy fiatal 18 éves kedvéért.Azt mondta átmeneti állapot, visszajön.Nem hagyom magam megalázni, beadtam a válást. Szerinte esélyem sincs új életet kezdeni, 38 évesen, két gyerekkel. A gyerekek 17, 12 évesek, én mások szerint csinos, kedves nő vagyok. Szerintetek tényleg nem kellenék senkinek. Ennyire baj hogy van két gyermekem.
2010. dec. 28. 17:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed. Mindig van. De nem mindegy kiknél próbálkozol.
2010. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!

Ha meg valóban jó csaj vagy,akkor vigyázz azokkal,akik ki akarnak használni.Amúgy a házból szerintem neki kellett volna mennie,nem neked.

2010. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet új életet kezdeni, miért ne lehetne! Hozd rendbe magad testileg,lelkileg, és semmi akadály nem lesz az utadban.

Kozmetikusommal pont erről beszélgettünk, hogy 40es nőként hogyan lehet új életet kezdeni. Ő is két kamaszlány édesanyja, de levelezésbe bonyolódott az interneten egy társkereső oldalon, és végül szerelem lett belőle a férfival. Ő nem jár szórakozni, sehova, azért választotta ezt a módot. Neked is nyitott ez a lehetőség, sok 40-es férfi is itt keres komoly kapcsolatot (persze van kivétel és sok negatív tapasztalat..)

De ha nyitott vagy, szórakozol, megadsz a testednek és a lelkednek mindent, amire szüksége van, sikerülni fog! Engedd el az exférjed, és nyílj ki!

2010. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Két hónap után már új kapcsolaton gondolkodol? Inkább arra koncentrálj,hogyan tudod a gyerekeid felnevelni? Őket mennyire viseli meg a válás? Nekik kell a legfontosabbnak lenni számodra,nem annak,hogy találsz-e magadnak pasast!

Ha felnevelted őket,akkor még ráérsz erre.

2010. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Esélyed ugyan van, de valóban kevesebb, mint a gyermekteleneknek. Aki családot szeretne az nem kapni szeretne egy családot, hanem alapítani.

Viszont sok az elvált, gyerekes férfi, náluk bőven van esélyed, de gondolom egy darabig nem is akarsz senkit.

2010. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem egy csomó esélyed van, hogy új életet kezdj, de ne ülj otthon a TV előtt, mert akkor tényleg egyedül öregszel meg.


Járj el és ismerkedj!


Én is pont most ismerkedtem össze egy EGYEDÜLÁLLÓ, NORMÁLIS 40 éves férfival. 1 hónapja együtt vagyunk :)


25L

2010. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó hogy volt ekkora mákod? Én lépten nyomon csak huszonévesekbe botlom, pedig én is a 40-eseket szeretem. 21/N
2010. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 yuda ***** válasza:
68%
Statisztikailag életed felén vagy,sőt ha pontosak akarunk lenni, eddig élt életedben benne volt a gyerekkor-tehát a java még bőven hátra van...és igen,konkrét példát tudok,hogy éppen negyven éves nő 3 gyerekkel talált magának új párt...sőt-még ezt is űberelem-ő lépett ki a kapcsolatból,mert szerelmes lett.
2010. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
40 eseknek is van, 50 eseknek is, de te 30-as vagy még, neked is van.
2010. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Már régóta nem éltünk jól, nem rendít meg, hogy lelépett, sőt inkább megkönnyebbülés.Van lakásom, van munkám, a gyerekeimmel nagyon jó a kapcsolatom.Rendszeresen járok tornázni, futni, kozmetikushoz, fodrászhoz.Hogy máris uj kapcsolaton gondolkodom-e? ezt kérdezte valaki. Csak nem bűn, hogy végre szeretnék szeretni és szeretve lenni.
2010. dec. 28. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!