Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, miért csinálja ezt...

Nem értem, miért csinálja ezt velem. Most akkor szeret, vagy nem?!

Figyelt kérdés
Másfél év után szakított velem, azt mondta nem szeret. Beszéltünk még úgy fél órát msnen ma, aztán azt mondta, letilt, meg töröl, elárasztják a közös emlékek. Később egy közös ismerősünk megkérdezte, hogy szeret-e még, és ő annyit felelt:'nem mondom meg, mert megmondod..Neki'. Nem tudom mire vélni, elegem van. Anyám szerint más lány van a dologban, én nem tudom, félek, mi van ha igaz.
2010. dec. 30. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem akar veled lenni, de még továbblépni is fél. Ha lenne egy másik lány, már régen megvigasztalódott volna a karjaiban, most azonban még ott tart, hogy nem elég bátor végleg elszakadni tőled. Sokáig fogja még húzni a dolgot, ha hagyod neki.. Ha harcolnál érte, tuti visszatérne hozzád, de rövid időn belül ismét elhagyna. És akkor már sokkal jobban utálnátok egymást..
2010. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret. Ha szeretne, nem hagyott volna el. Ami miatt ezek a dolgok jönnek le, az max a ragaszkodása, a másfél év után...

Ne gyengülj el.. ő döntött, mégha netán most azt is érzi, hogy rosszul. Jön jobb, aki tényleg szeret, ne búsulj! :)

2010. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt még mondogatta, hogy mennyire szeret.:S Aztán másnap meg már 'nem szeretlek'. Össze vagyok zavarodva :S Én szeretem, meg minden...De nem értem meg őt.:S
2010. dec. 30. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába... ha már egyszer mondta, hogy nem szeret, akkor lényegtelen, hogy egy nappal előbb mit mondott..

Nehéz, tudom.. de a viszonzatlan szerelem pláne. Nem éri meg, és inkább most mondj "nem"-et, mint később még tovább szenvedj.

(Második válaszoló voltam.)

2010. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem hiába mondta ezt. Ha bunkó is volt enyhén, akkor tényleg nem akar veled lenni, és erre meg is van az oka. Hagyd őt. Ha akar valamit majd keres. Ha nem, akkor ez van.
2010. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetett valami a kapcsolatotokban, amit már nem bírt tovább elviselni, ezért lépett le. Mindemellett a jó tulajdonságaidat nehéz elengednie, de ezt neki kell megvívnia - emiatt akar távol maradni tőled: már eldöntötte, hogy nem akarja folytatni, és szeretné, ha nem emlékeztetné rád semmi, mert így könnyebb túllépnie. Szerintem.
2010. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!