Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom ezt ennyire túl?

Én reagálom ezt ennyire túl?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmmel mostanában nem volt a legfényesebb a kapcsolatunk, de mivel barátnőm úgy döntöttem én meghívom magammal házibuliba szilveszterezni. Mondta h köszöni nagyon, csak az anyjáék nem akarják hogy bulizzon, ahhoz ragaszkodnak h menjen a szüleivel szilveszterezni más városba. Mondtam barátnőmnek h semmi baj de azért jó lenne ha jönne, el is mennénk érte. Erre mondta h megy készülődni, majd ha engedik hogy itt maradjon ebben a városban akkor hív, vagy elhozatja magát a buli helyszínére. Hát nem jött el, nem szólt egy szót sem. Éjfél után nem sokkal egyik haverom felhívta h mi újság van vele meg ilyenek. Erre bnőm benyögte hogy itt van ezen a településen ivott már ezt meg azt, valaki elvette a cigijét, és ami a legjobban fáj ott visított mögötte az a lány aki miatt nagyon sokszor összevesztünk barátnőmmel. Én nagyon kiakadtam hogy a pofámba nem meri megmondani hogy nem akar velünk lenni. Vagy ez csak nekem is nagy dolog? :S Ti hogy látjátok?

16/L


2011. jan. 1. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen...
2011. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bár fiatalok vagytok úgy gondolom jogosan vártad volna el tőle, hogy szóljon, főleg ha megbeszéltétek......ne vedd a szívedre, ha neki nem vagy ennyire se fontos!
2011. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem barátnő.
2011. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben messziről elkerülném ezek után. Nem barátnő az ilyen.
2011. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem barátnőm az ilyen.. hanyagolható.. max havernak elmegy..
2011. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz...velem a mostoha tesóm csinálta meg majdnem ugyanezt anno..(nem együtt laktunk)

Megbeszéltük hogy megyünk együtt bulizni és indulás előtt fél órával lemondta hogy nem engedik stb.tudta hogy nagyon szerettem volna menni mert ott volt a kiszemelt pasi és így hoppon maradtam és most jön a csavar,felhívott a A pasi a discóból hogy miért nem mentem hiszen a "tesóm"ott van és bulizik a 1000el, erre csak annyit mondtam légyszi add át neki a telefont most rögtön és jól beolvastam neki hogy milyen gyenny...utánna már nem bulizott csak ült a sarokban(ezt a többiek mondták...)

Mi ebből a tanulság örülj neki hogy a "barátnőd" így lekoppínthatod de ha "rokon" na látod az már nem olyan egyszerű...

Gyenge szöveg nem fértem be a kocsiba és ez pont indulás előtt derült ki??!!!:-0

2011. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát sajnos az a baj h igencsak elrontotta az estém =/

2011. jan. 1. 14:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
utólag ne rágodj rajta hagyd a francba nem ér annyit..
2011. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem reagáltad túl, tök érthető, hogy rosszulesett. Ez nagyon csúnya dolog volt az úgynevezett barátnődtől.


Ha ér még neked annyit ez a barátság, kérdezd meg, miért tette, miért nem szólt neked. Ha nem tud elfogadható magyarázatot (bár őszintén szólva sztem erre nem is nagyon van mentség), akkor meg keress másik barátnőt. Tudom, könnyű mondani... de biztos van olyan lány, aki szívesen barátkozna veled, és nem verne át.

2011. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem barátnő
2011. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!